Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/14313644
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-03.
Cifră de afaceri
35.412 RON
Profit net
1.030 RON
Capitaluri proprii
23.814 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 3.713 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 137.916 RON | 103.125 RON | 70.959 RON | 61.385 RON | 41.019 RON | 54.518 RON | 51.179 RON | 34.736 RON | 28.067 RON | 33.489 RON | 30.528 RON | 24.040 RON | 30.539 RON | 26.320 RON | 24.747 RON | 24.562 RON | 35.412 RON |
| Profit net | 73 RON | 36 RON | -26.198 RON | -42.264 RON | -14.741 RON | -3.239 RON | 3.778 RON | 4.804 RON | 5.208 RON | 11.645 RON | 7.342 RON | 1.402 RON |
Comparație cu 146 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 82), pentru anul 2025.
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 21% dintre firmele comparabile
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -7.367 RON |
| 284 RON |
| 4.094 RON |
| 2.847 RON |
| 1.030 RON |
| Total active | 152.299 RON | 139.967 RON | 115.519 RON | 81.738 RON | 83.408 RON | 8.242 RON | 25.343 RON | 12.292 RON | 33.507 RON | 23.814 RON | 23.776 RON | 38.901 RON | 20.721 RON | 44.277 RON | 98.436 RON | 59.786 RON | 34.548 RON |
|---|
| Active imobilizate | 28.749 RON | 28.749 RON | 23.899 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 123.550 RON | 111.218 RON | 91.620 RON | 81.738 RON | 83.408 RON | 8.242 RON | 25.343 RON | 12.292 RON | 33.507 RON | 23.814 RON | 23.776 RON | 38.901 RON | 20.721 RON | 44.277 RON | 98.436 RON | 59.786 RON | 34.548 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.264 RON | 1.299 RON | -24.891 RON | -42.154 RON | -58.044 RON | -11.283 RON | -7.506 RON | -2.702 RON | 2.506 RON | 14.151 RON | 21.494 RON | 22.896 RON | 15.529 RON | 15.843 RON | 19.937 RON | 22.784 RON | 23.814 RON |
|---|
| Datorii totale | 151.035 RON | 138.668 RON | 140.410 RON | 123.892 RON | 141.452 RON | 19.525 RON | 32.849 RON | 14.994 RON | 31.001 RON | 9.663 RON | 2.282 RON | 16.005 RON | 5.192 RON | 28.434 RON | 78.499 RON | 37.002 RON | 10.734 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|