Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/14373166
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: IGNAT FLORIAN
Prin: IGNAT FLORIAN
Prin: IGNAT FLORIAN
Prin: IGNAT FLORIAN
Prin: IGNAT FLORIAN
Prin: IGNAT FLORIAN
Prin: IGNAT FLORIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
33.300 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
294 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 64.971 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 19.040 RON | 14.634 RON | 10.487 RON | 11.374 RON | 19.096 RON | 27.504 RON | 38.074 RON | 47.996 RON | 32.540 RON | 34.654 RON | 103.664 RON | 78.775 RON | 33.400 RON | 33.300 RON | — | — |
| Profit net | -6.943 RON | -2.718 RON | 6.069 RON | 4.665 RON | 9.071 RON | 7.545 RON | 11.620 RON | 41.254 RON | 28.862 RON | 31.079 RON | 94.397 RON | 66.669 RON | 29.668 RON | 28.559 RON | -66 RON |
Comparație cu 90 firme din județul Sălaj care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2022.
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 0 RON |
| Total active | 9.239 RON | 1.781 RON | 1.201 RON | 694 RON | 1.405 RON | 8.972 RON | 20.718 RON | 41.929 RON | 29.481 RON | 45.580 RON | 126.602 RON | 67.358 RON | 30.346 RON | 38.752 RON | 294 RON | 294 RON |
|---|
| Active imobilizate | 6.358 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 2.881 RON | 1.781 RON | 1.201 RON | 694 RON | 1.405 RON | 8.972 RON | 20.718 RON | 41.929 RON | 29.481 RON | 45.580 RON | 126.602 RON | 67.358 RON | 30.346 RON | 38.752 RON | 294 RON | 294 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -15.874 RON | -18.592 RON | -12.523 RON | -7.809 RON | 1.262 RON | 8.807 RON | 300 RON | 300 RON | 14.212 RON | 30.291 RON | 360 RON | 360 RON | 10.028 RON | 360 RON | 294 RON | 294 RON |
|---|
| Datorii totale | 25.113 RON | 20.373 RON | 13.724 RON | 8.503 RON | 143 RON | 165 RON | 20.418 RON | 41.629 RON | 15.269 RON | 15.289 RON | 126.242 RON | 66.998 RON | 20.318 RON | 38.392 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|