Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
SC

SPIACT CLUJ SA

Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Activă Plătitor de TVA e-FacturaProfil nerevendicat
CUI
14390868
Nr. reg.
J12/44/2002
Înființată
16/01/2002
Formă juridică
SA
Cod CAEN
4212

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

7,8 mil. RON

2025

Profit net

323,2 K RON

2025

Angajați

12

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4212 — Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
Formă juridică
SA
Administrație fiscală
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Contracte de achiziții publice

Atribuiri înregistrate

168

Valoare totală atribuită

45.837.816 RON

Autorități contractante

13

Atribuiri publicate între 16 feb. 2016 și 24 sept. 2026.

Se afișează cele mai recente 25 din 168 atribuiri.

DA41251986SEAP
Potrivit după CUI

Eclise lignofoliu tip 49 - srtfc cta

Autoritatea contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA
Valoare atribuită:
13.300 RON
Publicat:
24 sept. 2026
DA40602783SEAP
Potrivit după CUI

ECLISE LIGNOFOLIUM SRTFC CLUJ REVIZIA JIBOU

Autoritatea contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA
Valoare atribuită:
5.700 RON
Publicat:
11 iun. 2026
DA39998996SEAP
Potrivit după CUI

Eclise lignofoliu tip 49 / SRTFC Cluj/Rev Vag Satu Mare

Autoritatea contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA
Valoare atribuită:
1.920 RON
Publicat:
13 mar. 2026
DA39641929SEAP
Potrivit după CUI

eclise lignofoliu - RV Craiova

Autoritatea contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA
Valoare atribuită:
4.800 RON
Publicat:
13 ian. 2026
DA39122483SEAP
Potrivit după CUI

Eclise

Autoritatea contractantă
C.N.C.F. “C.F.R.” S.A. – SUCURSALA REGIONALA C.F. CRAIOVA – UNITATE OPERATIONALA
Valoare atribuită:
24.000 RON
Publicat:
21 oct. 2025
DA38738016SEAP
Potrivit după CUI

Eclisa din lignofoliu

Autoritatea contractantă
C.N.C.F. "C.F.R." S.A.- SUCURSALA REGIONALĂ C.F. TIMIȘOARA - UNITATE OPERAȚIONALĂ
Valoare atribuită:
104.000 RON
Publicat:
25 aug. 2025
SCNA1123430/241/22.07.2025/1SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de semnalizare feroviara (Rev.2)

Autoritatea contractantă
C.N.C.F. ,,C.F.R." S.A. - SUCURSALA REGIONALĂ C.F. CLUJ - UNITATE OPERAȚIONALĂ
Valoare atribuită:
638.675 RON
Publicat:
22 iul. 2025
CAN1150784/248/1SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de semnalizare feroviara (Rev.2)

Autoritatea contractantă
C.N.C.F "C.F.R." S.A. - SUCURSALA REGIONALĂ C.F. BRAȘOV - UNITATE OPERAȚIONALĂ
Valoare atribuită:
1.224.101 RON
Publicat:
14 iul. 2025
SCNA1122310/199/1SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de semnalizare feroviara (Rev.2)

Autoritatea contractantă
C.N.C.F. ,,C.F.R." S.A. - SUCURSALA REGIONALĂ C.F. CLUJ - UNITATE OPERAȚIONALĂ
Valoare atribuită:
639.766 RON
Publicat:
24 iun. 2025
CAN1148860/210/1SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de semnalizare feroviara (Rev.2)

Autoritatea contractantă
C.N.C.F. "C.F.R." S.A.- SUCURSALA REGIONALĂ C.F. TIMIȘOARA - UNITATE OPERAȚIONALĂ
Valoare atribuită:
1.996.994 RON
Publicat:
11 iun. 2025
CAN1148945/211/1SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de semnalizare feroviara (Rev.2)

Autoritatea contractantă
C.N.C.F. "C.F.R." S.A.- SUCURSALA REGIONALĂ C.F. TIMIȘOARA - UNITATE OPERAȚIONALĂ
Valoare atribuită:
1.245.939 RON
Publicat:
10 iun. 2025
CAN1142993/105/1SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de semnalizare feroviara (Rev.2)

Autoritatea contractantă
C.N.C.F. "C.F.R." S.A.-SUCURSALA REGIONALA C.F. IASI-UNITATE OPERATIONALA
Valoare atribuită:
1.073.194 RON
Publicat:
6 mar. 2025
CAN1131049/477/2SEAP
Potrivit după CUI

Echipament feroviar (Rev.2)

Autoritatea contractantă
C.N.C.F. "C.F.R." S.A.-SUCURSALA REGIONALA C.F. IASI-UNITATE OPERATIONALA
Valoare atribuită:
118.264 RON
Publicat:
12 aug. 2024
SCNA1107602/310/5SEAP
Potrivit după CUI

Echipament de semnalizare (Rev.2)

Autoritatea contractantă
C.N.C.F."CFR" SA- SUCURSALA REGIONALA CF CONSTANȚA - UNITATE OPERAȚIONALĂ
Valoare atribuită:
122.918 RON
Publicat:
8 iul. 2024
CAN1128993/251/2SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de semnalizare feroviara (Rev.2)

Autoritatea contractantă
C.N.C.F "C.F.R." S.A. - SUCURSALA REGIONALĂ C.F. BRAȘOV - UNITATE OPERAȚIONALĂ
Valoare atribuită:
1.298.783 RON
Publicat:
19 iun. 2024
CAN1128342/496/1SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de semnalizare feroviara (Rev.2)

Autoritatea contractantă
C.N.C.F. "C.F.R." S.A.- SUCURSALA REGIONALĂ C.F. TIMIȘOARA - UNITATE OPERAȚIONALĂ
Valoare atribuită:
1.348.049 RON
Publicat:
12 iun. 2024
DA35878081SEAP
Potrivit după CUI

Indicatoare/ Repere semnal

Autoritatea contractantă
C.N.C.F. "C.F.R." S.A.- SUCURSALA REGIONALĂ C.F. TIMIȘOARA - UNITATE OPERAȚIONALĂ
Valoare atribuită:
93.960 RON
Publicat:
10 iun. 2024
SCNA1105000/148/1SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de semnalizare feroviara (Rev.2)

Autoritatea contractantă
C.N.C.F. ,,C.F.R." S.A. - SUCURSALA REGIONALĂ C.F. CLUJ - UNITATE OPERAȚIONALĂ
Valoare atribuită:
844.430 RON
Publicat:
31 mai 2024
DA35702868SEAP
Potrivit după CUI

Eclise din lignofoliu tip 49,Profil izolant din textolit pt. sina tip 49,SRTFC CLUJ-REV. VAG. ORADEA

Autoritatea contractantă
SNTFC "CFR CALATORI" S.A.
Valoare atribuită:
2.480 RON
Publicat:
14 mai 2024
SCNA1103401/128/1SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de semnalizare feroviara (Rev.2)

Autoritatea contractantă
C.N.C.F. ,,C.F.R." S.A. - SUCURSALA REGIONALĂ C.F. CLUJ - UNITATE OPERAȚIONALĂ
Valoare atribuită:
1.439.255 RON
Publicat:
7 mai 2024
SCNA1103141/253/1SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de semnalizare feroviara (Rev.2)

Autoritatea contractantă
C.N.C.F. "C.F.R." S.A.-SUCURSALA REGIONALA C.F. IASI-UNITATE OPERATIONALA
Valoare atribuită:
1.847.323 RON
Publicat:
30 apr. 2024
DA35115947SEAP
Potrivit după CUI

Eclise din lignofoliu si profile izolante din textolit pt sina tip 49 - SRCF CTA

Autoritatea contractantă
C.N.C.F."CFR" SA- SUCURSALA REGIONALA CF CONSTANȚA - UNITATE OPERAȚIONALĂ
Valoare atribuită:
49.115 RON
Publicat:
26 feb. 2024
SCNA1095246/724/1SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de semnalizare feroviara (Rev.2)

Autoritatea contractantă
C.N.C.F. "C.F.R." S.A.-SUCURSALA REGIONALA C.F. IASI-UNITATE OPERATIONALA
Valoare atribuită:
682.208 RON
Publicat:
10 nov. 2023
SCNA1091726/368/1SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de semnalizare feroviara (Rev.2)

Autoritatea contractantă
C.N.C.F. ,,C.F.R." S.A. - SUCURSALA REGIONALĂ C.F. CLUJ - UNITATE OPERAȚIONALĂ
Valoare atribuită:
839.864 RON
Publicat:
31 aug. 2023
DA33894389SEAP
Potrivit după CUI

Eclise din lignofoliu si profile izolante din textolit pt sina tip 49 - SRCF CTA

Autoritatea contractantă
C.N.C.F."CFR" SA- SUCURSALA REGIONALA CF CONSTANȚA - UNITATE OPERAȚIONALĂ
Valoare atribuită:
21.925 RON
Publicat:
29 aug. 2023

Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 27 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.

Istoric

  1. 16/01/2002

    Înființarea companiei

  2. 2002-01-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

  3. 2022-09-01

    Înrolare în e-Factura

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. Gării, Nr. 6, CP 400201, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, Romania
Telefon
0264530802
Fax
0264530802
Cod poștal
400201
Data înregistrării
16/01/2002

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/14390868

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei SPIACT CLUJ SA este 14390868.

SPIACT CLUJ SA este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J12/44/2002, din data de 16/01/2002.

SPIACT CLUJ SA are sediul social la adresa Str. Gării, Nr. 6, CP 400201, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, România.

Activitatea principală este CAEN 4212 — Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane..

Da, SPIACT CLUJ SA este înregistrată în scopuri de TVA din data de 2002-01-01.

Da, conform datelor publice ANAF, SPIACT CLUJ SA este activă.

În 2025, SPIACT CLUJ SA a raportat o cifră de afaceri de 7.804.078 RON, cu 12 angajați.

Companii similare

DELTA SERV SRL
Sat Sânnicoară Com. Apahida
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
STIMAX FABRICATIONS SRL
Mun. Cluj-Napoca
Același județ
Vezi profilul
GRUPA BOGUCCY SPÓLKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA BIELSKO-BIALA SUCURSALA CLUJ-NAPOCA
Municipiul Cluj-Napoca
Același județ
Vezi profilul
PROIECT INVEST CONSTRUCT SRL
Mun. Cluj-Napoca
Același județ
Vezi profilul
SEFER SRL
Mun. Cluj-Napoca
Același județ
Vezi profilul
STIMAX CONSTRUCȚII S.R.L.
Municipiul Cluj-Napoca
Același județ
Vezi profilul
ECOTER SRL
Mun. Cluj-Napoca
Același județ
Vezi profilul
ZUE CONSTRUCT S.R.L.
Municipiul Cluj-Napoca
Același județ
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
DELTA SERV SRLSat Sânnicoară Com. ApahidaCluj—
STIMAX FABRICATIONS SRLMun. Cluj-NapocaCluj—
GRUPA BOGUCCY SPÓLKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA BIELSKO-BIALA SUCURSALA CLUJ-NAPOCAMunicipiul Cluj-NapocaClujLucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
PROIECT INVEST CONSTRUCT SRLMun. Cluj-NapocaCluj—
SEFER SRLMun. Cluj-NapocaCluj—
STIMAX CONSTRUCȚII S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaClujLucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
ECOTER SRLMun. Cluj-NapocaCluj—
ZUE CONSTRUCT S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaClujLucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.

Contact

0264530802

Str. Gării, Nr. 6, CP 400201 · Municipiul Cluj-Napoca, Cluj

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
7.804.078 RON
Profit net
323.201 RON−8%
Angajați
12
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 ian. 2002
Înrolat e-Factura din
1 sept. 2022
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Administrație fiscală
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Verificat ultima dată la 2 nov. 2026

Explorează

  • Firme din Cluj
  • Firme din Cluj-Napoca
  • Firme cu același domeniu: Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
  • Plătitor de TVAdin 01.01.2002
  • Înregistrat în RO e-Facturadin 01.09.2022

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-11-02.

Cifră de afaceri

7.804.078 RON

-0,6%

Profit net

323.201 RON

-8,1%

Capitaluri proprii

6.636.051 RON

5,1%

Număr mediu salariați

12

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 7.731.917 RON

71din 100Risc mediu — clasa B

Cum a fost calculat

  • LichiditateExcelentă25/25
  • CapitalizareExcelentă25/25
  • ProfitabilitateAcceptabilă15/25
  • TendințăÎn scădere6/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
2,87

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
2,87

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
23,4 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
4,1 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
3,7 %
Cifră de afaceri / salariat
650.340 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator200920102011201220132014201520162017201820192020

Comparație cu 242 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 42), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri7.804.078 RON
    P25 145.390 RONMediană 749.091 RONP75 4.778.438 RON

    Peste 81% dintre firmele comparabile

  • Profit net323.201 RON
    P25 -573 RONMediană 58.388 RONP75 405.287 RON

    Peste 70% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați12
    P25 1Mediană 3P75 9

    Peste 80% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat650.340 RON
    P25 139.916 RONMediană 265.615 RONP75 548.121 RON

    Peste 79% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
2021
2022
2023
2024
2025
Cifră de afaceri2.007.495 RON1.950.114 RON1.757.568 RON2.759.999 RON2.351.494 RON2.195.231 RON4.832.238 RON3.761.972 RON4.490.905 RON3.157.434 RON4.428.775 RON4.215.175 RON5.766.735 RON5.272.549 RON8.106.049 RON7.849.096 RON7.804.078 RON
Profit net102.329 RON119.463 RON30.928 RON333.840 RON167.992 RON178.282 RON393.482 RON246.481 RON364.661 RON18.043 RON251.388 RON-554.532 RON-155.656 RON221.336 RON762.545 RON351.565 RON323.201 RON
Total active1.412.303 RON1.658.100 RON1.530.668 RON2.895.868 RON2.546.257 RON2.255.421 RON2.615.981 RON2.638.013 RON4.006.988 RON2.920.556 RON3.059.710 RON2.547.302 RON2.569.902 RON3.550.030 RON6.474.628 RON6.559.210 RON8.641.327 RON
Active imobilizate528.224 RON495.347 RON466.231 RON473.723 RON537.264 RON927.366 RON891.614 RON858.833 RON398.408 RON396.481 RON517.272 RON480.246 RON439.946 RON531.728 RON2.647.416 RON2.728.314 RON2.840.754 RON
Active circulante884.079 RON1.162.753 RON1.064.437 RON2.422.145 RON2.008.993 RON1.328.055 RON1.724.367 RON1.779.180 RON3.608.580 RON2.524.075 RON2.542.438 RON2.067.056 RON2.129.956 RON3.018.302 RON3.827.212 RON3.830.896 RON5.800.573 RON
Capitaluri proprii1.055.865 RON1.175.329 RON1.206.257 RON1.540.097 RON1.708.090 RON1.731.366 RON1.957.019 RON2.203.499 RON2.568.161 RON2.586.204 RON2.837.592 RON2.283.060 RON2.127.404 RON2.348.740 RON6.111.285 RON6.312.850 RON6.636.051 RON
Datorii totale310.802 RON486.251 RON324.411 RON1.355.771 RON838.167 RON524.055 RON658.962 RON434.514 RON1.438.827 RON334.352 RON222.118 RON290.409 RON442.498 RON1.201.290 RON363.343 RON246.360 RON2.022.418 RON
Număr mediu salariați1918192218202221202115121413131212