Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/14437421
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus 2 persoane ale căror nume apar la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
21.851 RON
Profit net
-10.744 RON
Capitaluri proprii
-111.544 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2019 (regresie liniară pe anii raportați): 21.278 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 51.521 RON | 41.872 RON | 33.350 RON | 24.719 RON | 19.287 RON | 32.231 RON | 46.994 RON | 18.682 RON | 21.851 RON |
| Profit net | -3.709 RON | -12.916 RON | -13.142 RON | -17.469 RON | -15.928 RON | -11.648 RON | 7.148 RON | -13.701 RON | -10.744 RON |
| Total active | 37.450 RON | 33.709 RON | 32.232 RON | 27.379 RON | 35.983 RON | 51.821 RON | 41.376 RON | 39.637 RON | 34.969 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | 0 RON |
Comparație cu 720 firme din județul Sibiu care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2018.
Peste 11% dintre firmele comparabile
Peste 14% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 37.450 RON | 33.709 RON | 32.232 RON | 27.379 RON | 35.983 RON | 51.821 RON | 41.376 RON | 39.637 RON | 34.969 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -8.777 RON | -21.693 RON | -34.834 RON | -52.303 RON | -68.231 RON | -94.247 RON | -87.099 RON | -100.800 RON | -111.544 RON |
|---|
| Datorii totale | 46.227 RON | 55.402 RON | 67.066 RON | 79.682 RON | 104.214 RON | 146.068 RON | 128.475 RON | 140.437 RON | 146.513 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 0 | — | — | — | — | — |
|---|