Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/14443199
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SZATMARI IOSIF
Prin: SZATMARI IOSIF
Prin: SZATMARI IOSIF
Prin: SZATMARI IOSIF
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
60.000 RON
Profit net
46.763 RON
Capitaluri proprii
47.003 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 48.766 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 27.620 RON | 40.960 RON | 49.743 RON | 48.940 RON | 52.440 RON | 42.947 RON | 23.020 RON | 24.020 RON | 25.300 RON | 34.800 RON | 43.900 RON | 39.300 RON | 40.800 RON | 44.800 RON | 46.800 RON | 58.000 RON | 60.000 RON |
| Profit net | 15.809 RON | 13.128 RON | 14.427 RON | 13.778 RON | 15.782 RON | 803 RON | -16.034 RON | -261 RON | 1.157 RON | 8.875 RON | 17.268 RON | 35.411 RON |
Comparație cu 58 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 58), pentru anul 2025.
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 33.646 RON |
| 40.175 RON |
| 36.532 RON |
| 45.852 RON |
| 46.763 RON |
| Total active | 36.301 RON | 25.961 RON | 40.609 RON | 53.959 RON | 39.027 RON | 16.159 RON | 5.462 RON | 11.144 RON | 14.811 RON | 18.185 RON | 32.457 RON | 55.328 RON | 45.203 RON | 42.176 RON | 55.314 RON | 59.153 RON | 78.535 RON |
|---|
| Active imobilizate | 2.637 RON | 506 RON | 85 RON | 0 RON | 567 RON | 1.470 RON | 189 RON | — | — | — | — | — | 2.485 RON | 1.420 RON | 355 RON | — | — |
|---|
| Active circulante | 33.664 RON | 25.455 RON | 40.524 RON | 53.959 RON | 38.460 RON | 14.689 RON | 5.273 RON | 11.144 RON | 14.811 RON | 18.185 RON | 32.457 RON | 55.328 RON | 42.718 RON | 40.756 RON | 54.959 RON | 59.153 RON | 78.535 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 33.420 RON | 21.549 RON | 35.976 RON | 49.754 RON | 25.536 RON | 8.482 RON | -7.552 RON | -7.813 RON | -6.656 RON | 2.219 RON | 19.488 RON | 54.899 RON | 43.651 RON | 40.415 RON | 54.055 RON | 56.716 RON | 47.003 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.881 RON | 4.412 RON | 4.633 RON | 4.245 RON | 13.538 RON | 7.723 RON | 13.061 RON | 19.001 RON | 21.507 RON | 16.015 RON | 13.019 RON | 480 RON | 1.604 RON | 1.813 RON | 1.354 RON | 2.532 RON | 31.640 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — |
|---|