Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/14465901
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: LUCA CAMELIA
Prin: LUCA CAMELIA
Prin: LUCA CAMELIA
Prin: LUCA CAMELIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
66.980 RON
Profit net
31.230 RON
Capitaluri proprii
158.814 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2019 (regresie liniară pe anii raportați): 45.497 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 128.199 RON | 114.490 RON | 100.035 RON | 81.376 RON | 85.758 RON | 64.187 RON | 64.057 RON | 64.695 RON | 65.822 RON | 66.980 RON |
| Profit net | -42.414 RON | -16.694 RON | -17.587 RON | 16.525 RON | 40.629 RON | 25.360 RON | 30.001 RON | 28.645 RON | 27.060 RON | 31.230 RON |
| Total active | 34.907 RON | 17.841 RON | 26.370 RON | 32.110 RON | 60.814 RON | 78.398 RON | 100.614 RON | 122.614 RON | 147.912 RON | 177.615 RON |
| Active imobilizate | 19.336 RON |
Comparație cu 17 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 92), pentru anul 2018.
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 15.571 RON | 17.841 RON | 26.370 RON | 32.110 RON | 60.814 RON | 78.398 RON | 100.614 RON | 122.614 RON | 147.912 RON | 177.615 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -6.356 RON | -23.050 RON | -40.637 RON | -24.112 RON | 16.517 RON | 41.877 RON | 71.878 RON | 100.523 RON | 127.583 RON | 158.814 RON |
|---|
| Datorii totale | 41.263 RON | 40.891 RON | 67.007 RON | 56.222 RON | 44.297 RON | 36.521 RON | 28.736 RON | 22.091 RON | 20.329 RON | 18.801 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | — | — | — | — | — |
|---|