Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înrolare în e-Factura
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/14529525
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-11-02.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SCÎNTEIE VASILE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
24.571 RON
Profit net
8.513 RON
Capitaluri proprii
-71.355 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 5000 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 36% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 32.397 RON | 62.777 RON | 50.422 RON | 63.692 RON | 66.770 RON | 72.596 RON | 43.382 RON | 0 RON | — | — | 37.690 RON | 13.835 RON | 4.427 RON | 1.100 RON | 1.240 RON | — | 24.571 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -11.866 RON | 6.762 RON | 18.714 RON | -9.373 RON | -16.702 RON | -10.836 RON | 18.987 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.148 RON | -424 RON | -6.631 RON | -18.339 RON | -63 RON | -32.282 RON | 8.513 RON |
| Total active | 4.177 RON | 11.166 RON | 33.898 RON | 12.421 RON | 33.547 RON | 24.339 RON | 75.357 RON | 75.356 RON | 75.356 RON | 75.233 RON | 97.860 RON | 73.092 RON | 68.824 RON | 33.274 RON | 33.243 RON | 1.106 RON | 4.559 RON |
| Active imobilizate | — | — | 5.820 RON | 6.241 RON | 4.099 RON | 1.824 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | 25 RON | — | — | — | 3.639 RON |
| Active circulante | 4.177 RON | 11.166 RON | 28.078 RON | 6.180 RON | 29.448 RON | 22.515 RON | 75.357 RON | 75.356 RON | 75.356 RON | 75.233 RON | 97.860 RON | 73.092 RON | 68.799 RON | 33.274 RON | 33.243 RON | 1.106 RON | 920 RON |
| Capitaluri proprii | -32.829 RON | -26.067 RON | -7.353 RON | -16.726 RON | -33.428 RON | -27.561 RON | -25.277 RON | -25.277 RON | -25.277 RON | -25.277 RON | -22.129 RON | -22.553 RON | -29.184 RON | -47.523 RON | -47.586 RON | -79.868 RON | -71.355 RON |
| Datorii totale | 37.103 RON | 37.506 RON | 41.252 RON | 29.000 RON | 56.929 RON | 98.427 RON | 100.634 RON | 100.633 RON | 100.633 RON | 100.510 RON | 119.989 RON | 95.718 RON | 98.028 RON | 80.817 RON | 80.845 RON | 80.990 RON | 75.931 RON |
| Număr mediu salariați | 1 | — | — | — | — | — | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |