Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/14572959
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SANDOR JANOS
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
528.048 RON
Profit net
7.440 RON
Capitaluri proprii
80.225 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 476.636 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 379.390 RON | 377.769 RON | 336.265 RON | 338.548 RON | 333.135 RON | 329.880 RON | 366.548 RON | 325.392 RON | 311.475 RON | 348.435 RON | 380.619 RON | 411.814 RON | 433.132 RON | 502.119 RON | 456.579 RON | 455.328 RON | 528.048 RON |
| Profit net | 6.441 RON | 1.000 RON | 393 RON | -1.303 RON | 213 RON | 803 RON | 3.658 RON | 4.924 RON | 761 RON | 5.779 RON | 3.979 RON | 28.576 RON |
Comparație cu 190 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 95), pentru anul 2025.
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 32% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 33.114 RON |
| 1.515 RON |
| 2.581 RON |
| 641 RON |
| 7.440 RON |
| Total active | 214.544 RON | 169.227 RON | 182.505 RON | 181.997 RON | 149.083 RON | 158.764 RON | 196.235 RON | 224.551 RON | 195.531 RON | 294.883 RON | 325.782 RON | 364.721 RON | 420.671 RON | 409.383 RON | 466.308 RON | 382.031 RON | 425.067 RON |
|---|
| Active imobilizate | 41.377 RON | 22.987 RON | 4.597 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 173.167 RON | 146.240 RON | 177.908 RON | 181.997 RON | 149.083 RON | 158.764 RON | 196.235 RON | 224.551 RON | 195.531 RON | 294.883 RON | 325.782 RON | 364.721 RON | 420.671 RON | 409.383 RON | 466.308 RON | 382.031 RON | 425.067 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 29.119 RON | 30.119 RON | 52.912 RON | 51.610 RON | 51.823 RON | 52.626 RON | 56.284 RON | 61.208 RON | 61.969 RON | 67.748 RON | 71.727 RON | 100.303 RON | 133.417 RON | 102.377 RON | 71.844 RON | 72.785 RON | 80.225 RON |
|---|
| Datorii totale | 185.425 RON | 139.108 RON | 129.593 RON | 130.387 RON | 97.260 RON | 106.138 RON | 140.035 RON | 163.625 RON | 137.984 RON | 227.135 RON | 254.055 RON | 264.418 RON | 292.090 RON | 307.006 RON | 399.321 RON | 317.544 RON | 344.842 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 6 | 5 | 6 | 5 | 6 | 6 | 5 | 5 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
|---|