Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
CF

CONSTRUCTII FEROVIARE DRUMURI PODURI SRL

Municipiul Buzău, Buzău
Activă Plătitor de TVAProfil nerevendicat
CUI
14606229
Nr. reg.
J10/234/2002
Înființată
25/04/2002
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4213

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

110,7 mil. RON

2025

Profit net

18,2 mil. RON

2025

Angajați

72

2025

Distincții

Top #12 Buzău — profit net 2025Top #38 Buzău — cifră de afaceri 2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4213 — Construcția de poduri și tuneluri
Formă juridică
SRL
Administrație fiscală
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Buzău

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Contracte de achiziții publice

Atribuiri înregistrate

82

Valoare totală atribuită

1.405.429.399 RON

Autorități contractante

33

Atribuiri publicate între 3 oct. 2016 și 8 sept. 2026.

Se afișează cele mai recente 25 din 82 atribuiri.

SCNA1137058/334/1SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de constructii de poduri feroviare (Rev.2)

Autoritatea contractantă
C.N.C.F. "C.F.R." S.A. - SUCURSALA REGIONALĂ C.F. GALAŢI – UNITATE OPERAŢIONALĂ
Valoare atribuită:
20.134.157 RON
Publicat:
8 sept. 2026
CAN1087341/364/3SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de constructii de pasaje la nivel (Rev.2)

Autoritatea contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA
Valoare atribuită:
2.868.112 RON
Publicat:
24 aug. 2026
CAN1157405/17085/1SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)

Autoritatea contractantă
Consiliul Judetean Buzau
Valoare atribuită:
161.770.490 RON
Publicat:
22 oct. 2025
CAN1087341/217/4SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de constructii de pasaje la nivel (Rev.2)

Autoritatea contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA
Valoare atribuită:
728.409 RON
Publicat:
10 iul. 2025
CAN1147916/136/1SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de constructii de poduri feroviare (Rev.2)

Autoritatea contractantă
C.N.C.F. "C.F.R." S.A. - SUCURSALA REGIONALĂ C.F. GALAŢI – UNITATE OPERAŢIONALĂ
Valoare atribuită:
11.355.309 RON
Publicat:
6 iun. 2025
CAN1147916/137/2SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de constructii de poduri feroviare (Rev.2)

Autoritatea contractantă
C.N.C.F. "C.F.R." S.A. - SUCURSALA REGIONALĂ C.F. GALAŢI – UNITATE OPERAŢIONALĂ
Valoare atribuită:
10.561.986 RON
Publicat:
6 iun. 2025
CAN1147916/138/3SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de constructii de poduri feroviare (Rev.2)

Autoritatea contractantă
C.N.C.F. "C.F.R." S.A. - SUCURSALA REGIONALĂ C.F. GALAŢI – UNITATE OPERAŢIONALĂ
Valoare atribuită:
89.746.680 RON
Publicat:
6 iun. 2025
CAN1147916/139/6SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de constructii de poduri feroviare (Rev.2)

Autoritatea contractantă
C.N.C.F. "C.F.R." S.A. - SUCURSALA REGIONALĂ C.F. GALAŢI – UNITATE OPERAŢIONALĂ
Valoare atribuită:
69.545.229 RON
Publicat:
6 iun. 2025
SCNA1119684/6997/1SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)

Autoritatea contractantă
COMUNA GAROAFA
Valoare atribuită:
19.576.240 RON
Publicat:
8 apr. 2025
SCNA1119138/36/1SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de regularizare a cursurilor de apa si a viiturilor (Rev.2)

Autoritatea contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE
Valoare atribuită:
21.817.582 RON
Publicat:
31 mar. 2025
SCNA1118789/174/8003/1SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de constructii de pereti de protectie a malurilor (Rev.2)

Autoritatea contractantă
JUDETUL ARGES
Valoare atribuită:
10.470.415 RON
Publicat:
25 mar. 2025
CAN1139966/137/1SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de regularizare a cursurilor de apa si a viiturilor (Rev.2)

Autoritatea contractantă
Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret
Valoare atribuită:
8.295.073 RON
Publicat:
31 dec. 2024
SCNA1108887/7949/206/1SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de constructii pentru poduri (Rev.2)

Autoritatea contractantă
Orasul Gura Humorului
Valoare atribuită:
5.802.030 RON
Publicat:
8 aug. 2024
CAN1087341/164/4SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de constructii de pasaje la nivel (Rev.2)

Autoritatea contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA
Valoare atribuită:
2.124.528 RON
Publicat:
27 iun. 2024
CAN1123892/380c/28.03.2024/1SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de prevenire a inundatiilor (Rev.2)

Autoritatea contractantă
Administratia Bazinala de Apa Buzau Ialomita
Valoare atribuită:
73.237.368 RON
Publicat:
28 mar. 2024
CAN1116190/18998/1SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)

Autoritatea contractantă
Oras Pogoanele (Primaria orasului Pogoanele)
Valoare atribuită:
41.750.051 RON
Publicat:
16 oct. 2023
CAN1111515/1292c/1SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de regularizare a cursurilor de apa si a viiturilor (Rev.2)

Autoritatea contractantă
Administratia Bazinala de Apa Buzau Ialomita
Valoare atribuită:
74.966.091 RON
Publicat:
12 sept. 2023
SCNA1088995/42/1SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de protectie a malurilor (Rev.2)

Autoritatea contractantă
COMUNA MALDARESTI
Valoare atribuită:
5.256.565 RON
Publicat:
30 iun. 2023
SCNA1110223/4398/1SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de constructii de conducte de ape reziduale (Rev.2)

Autoritatea contractantă
Comuna Ulmeni
Valoare atribuită:
20.353.127 RON
Publicat:
13 iun. 2023
SCNA1133645/1608/1SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)

Autoritatea contractantă
COMUNA CISLAU (PRIMARIA COMUNEI CISLAU)
Valoare atribuită:
8.771.072 RON
Publicat:
10 mar. 2023
CAN1094209/698/2SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de constructii de pasaje la nivel (Rev.2)

Autoritatea contractantă
C.N.C.F. "C.F.R." S.A.- SUCURSALA REGIONALĂ C.F. TIMIȘOARA - UNITATE OPERAȚIONALĂ
Valoare atribuită:
3.117.062 RON
Publicat:
8 dec. 2022
CAN1094209/699/5SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de constructii de pasaje la nivel (Rev.2)

Autoritatea contractantă
C.N.C.F. "C.F.R." S.A.- SUCURSALA REGIONALĂ C.F. TIMIȘOARA - UNITATE OPERAȚIONALĂ
Valoare atribuită:
2.862.211 RON
Publicat:
8 dec. 2022
CAN1094209/700/6SEAP
Potrivit după CUI

Lucrari de constructii de pasaje la nivel (Rev.2)

Autoritatea contractantă
C.N.C.F. "C.F.R." S.A.- SUCURSALA REGIONALĂ C.F. TIMIȘOARA - UNITATE OPERAȚIONALĂ
Valoare atribuită:
1.650.826 RON
Publicat:
8 dec. 2022
CAN1094209/699SEAP
Potrivit după CUI

Lot 5 - Modernizare TN Km 79+898, între staţiile Coșteiu Mare - Lugoj

Autoritatea contractantă
C.N.C.F. "C.F.R." S.A.- SUCURSALA REGIONALĂ C.F. TIMIȘOARA - UNITATE OPERAȚIONALĂ
Valoare atribuită:
2.862.212 RON
Publicat:
8 dec. 2022
CAN1094209/700SEAP
Potrivit după CUI

Lot 6 - Modernizare TN Km 83+933, între staţiile Lugoj – Buziaș

Autoritatea contractantă
C.N.C.F. "C.F.R." S.A.- SUCURSALA REGIONALĂ C.F. TIMIȘOARA - UNITATE OPERAȚIONALĂ
Valoare atribuită:
1.650.826 RON
Publicat:
8 dec. 2022

Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.

Istoric

  1. 2002-04-26

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 25/04/2002

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. RĂSCOALEI, Nr. 8, Municipiul Buzău, Buzău, Romania
Telefon
0740086011
Data înregistrării
25/04/2002

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/14606229

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei CONSTRUCTII FEROVIARE DRUMURI PODURI SRL este 14606229.

CONSTRUCTII FEROVIARE DRUMURI PODURI SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J10/234/2002, din data de 25/04/2002.

CONSTRUCTII FEROVIARE DRUMURI PODURI SRL are sediul social la adresa Str. RĂSCOALEI, Nr. 8, Municipiul Buzău, Buzău, România.

Activitatea principală este CAEN 4213 — Construcția de poduri și tuneluri.

Da, CONSTRUCTII FEROVIARE DRUMURI PODURI SRL este înregistrată în scopuri de TVA din data de 2002-04-26.

Da, conform datelor publice ANAF, CONSTRUCTII FEROVIARE DRUMURI PODURI SRL este activă.

În 2025, CONSTRUCTII FEROVIARE DRUMURI PODURI SRL a raportat o cifră de afaceri de 110.698.599 RON, cu 72 angajați.

Companii similare

RETTER PROJECTMANAGEMENT SRL
Mun. Sibiu
Dimensiune similară
Vezi profilul
IHI INFRASTRUCTURE SYSTEMS CO., LTD. OSAKA SUCURSALA BUCURESTI
Sector 2 Mun. Bucureşti
Dimensiune similară
Vezi profilul
MS INTERPROIECT ENGINEERING SRL
Bucureşti Sectorul 3
Dimensiune similară
Vezi profilul
CARDINAL D.P. CONSTRUCT S.R.L.
Mun. Timişoara
Dimensiune similară
Vezi profilul
CONFER GROUP SRL
Municipiul Oneşti
Dimensiune similară
Vezi profilul
ARCADA COMPANY SA
Mun. Galaţi
Vezi profilul
MONTAJ MODULAR SRL
Municipiul Zalău
Vezi profilul
KIPPER TRANS SRL
Comuna Podoleni
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
RETTER PROJECTMANAGEMENT SRLMun. SibiuSibiu—
IHI INFRASTRUCTURE SYSTEMS CO., LTD. OSAKA SUCURSALA BUCURESTISector 2 Mun. BucureştiBucurești—
MS INTERPROIECT ENGINEERING SRLBucureşti Sectorul 3BucureştiConstrucția de poduri și tuneluri
CARDINAL D.P. CONSTRUCT S.R.L.Mun. TimişoaraTimiș—
CONFER GROUP SRLMunicipiul OneştiBacăuConstrucția de poduri și tuneluri
ARCADA COMPANY SAMun. GalaţiGalați—
MONTAJ MODULAR SRLMunicipiul ZalăuSălajConstrucția de poduri și tuneluri
KIPPER TRANS SRLComuna PodoleniNeamţConstrucția de poduri și tuneluri

Contact

0740086011

Str. RĂSCOALEI, Nr. 8 · Municipiul Buzău, Buzău

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
110.698.599 RON+117%
Profit net
18.235.709 RON+256%
Angajați
72
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
26 apr. 2002
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Administrație fiscală
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Buzău

Verificat ultima dată la 7 sept. 2026

Explorează

  • Firme din Buzău
  • Firme cu același domeniu: Construcția de poduri și tuneluri
  • Plătitor de TVAdin 26.04.2002

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-09-07.

Cifră de afaceri

110.698.599 RON

117,3%

Profit net

18.235.709 RON

256,2%

Capitaluri proprii

29.809.534 RON

73,6%

Număr mediu salariați

72

5,9%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 49.071.802 RON

89din 100Risc scăzut — clasa A

Cum a fost calculat

  • LichiditateAcceptabilă14/25
  • CapitalizareExcelentă25/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăÎn creștere25/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
1,01

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
1,01

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
44,1 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
16,5 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
34,2 %
Cifră de afaceri / salariat
1.537.481 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator200920102011201220132014201520162017201820192020

Comparație cu 78 firme din județul Buzău care au același domeniu de activitate (CAEN 42), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri110.698.599 RON
    P25 216.175 RONMediană 561.313 RONP75 3.187.104 RON

    Peste 100% dintre firmele comparabile

  • Profit net18.235.709 RON
    P25 454 RONMediană 74.693 RONP75 517.771 RON

    Peste 99% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați72
    P25 1Mediană 4P75 11

    Peste 94% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat1.537.481 RON
    P25 122.527 RONMediană 225.900 RONP75 412.276 RON

    Peste 94% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
2021
2022
2023
2024
2025
Cifră de afaceri7.542.750 RON5.563.084 RON7.632.731 RON9.383.635 RON15.697.607 RON4.750.268 RON18.942.320 RON12.425.087 RON18.010.711 RON13.570.344 RON18.202.286 RON20.096.427 RON14.618.923 RON14.400.065 RON17.048.554 RON50.940.835 RON110.698.599 RON
Profit net2.347.781 RON887.091 RON322.057 RON1.028.245 RON470.612 RON8.727 RON1.773.472 RON1.290.811 RON167.474 RON1.299.709 RON4.525.474 RON5.344.435 RON2.460.565 RON1.421.008 RON1.570.648 RON5.119.874 RON18.235.709 RON
Total active5.048.017 RON5.626.190 RON5.023.913 RON6.864.312 RON6.715.891 RON4.430.862 RON6.595.952 RON7.399.660 RON6.405.249 RON6.317.751 RON11.734.201 RON16.960.678 RON19.208.731 RON13.733.997 RON19.927.903 RON38.234.350 RON53.352.713 RON
Active imobilizate807.343 RON1.831.171 RON1.859.884 RON1.967.795 RON1.967.605 RON2.490.870 RON1.675.456 RON1.560.879 RON1.076.995 RON775.277 RON777.547 RON1.567.029 RON3.587.599 RON4.543.369 RON5.014.262 RON18.011.442 RON29.650.415 RON
Active circulante4.240.674 RON3.795.019 RON3.164.029 RON4.896.517 RON4.748.286 RON1.939.992 RON4.920.496 RON5.838.781 RON5.328.254 RON5.542.474 RON10.956.654 RON15.393.649 RON15.621.132 RON9.190.628 RON14.913.641 RON20.222.908 RON23.702.298 RON
Capitaluri proprii4.161.251 RON5.048.342 RON4.674.400 RON5.122.645 RON5.128.411 RON3.937.138 RON5.350.609 RON1.580.438 RON1.747.912 RON3.047.621 RON7.573.095 RON12.917.530 RON15.378.095 RON10.483.303 RON12.053.951 RON17.173.825 RON29.809.534 RON
Datorii totale886.766 RON577.848 RON349.513 RON1.741.667 RON1.587.480 RON493.724 RON1.245.343 RON5.819.222 RON4.657.337 RON3.270.130 RON4.161.106 RON4.043.148 RON3.830.636 RON3.250.694 RON7.873.952 RON20.889.800 RON23.543.179 RON
Număr mediu salariați3037674364495244384344496561606872