Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/14607291
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
164.274 RON
Profit net
105.033 RON
Capitaluri proprii
1.253 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 150.747 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 398.192 RON | 270.622 RON | 320.646 RON | 342.217 RON | 331.842 RON | 322.903 RON | 364.711 RON | 397.589 RON | 394.194 RON | 267.408 RON | 135.558 RON | 183.458 RON | 208.134 RON | 185.183 RON | 241.974 RON | 132.552 RON | 164.274 RON |
| Profit net | -21.971 RON | -34.856 RON | -29.419 RON | -52.627 RON | -107.480 RON | -36.470 RON | -71.335 RON | -85.468 RON | -25.103 RON |
Comparație cu 152 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -64.203 RON |
| 20.122 RON |
| 81.916 RON |
| 109.624 RON |
| 103.328 RON |
| 129.886 RON |
| 14.494 RON |
| 105.033 RON |
| Total active | 180.164 RON | 218.602 RON | 224.054 RON | 233.751 RON | 203.200 RON | 192.629 RON | 165.097 RON | 89.872 RON | 101.215 RON | 36.496 RON | 2.283 RON | 5.173 RON | 3.549 RON | 4.135 RON | 16.646 RON | 19.230 RON | 12.552 RON |
|---|
| Active imobilizate | 103.658 RON | 106.611 RON | 106.611 RON | 93.292 RON | 21.690 RON | 19.823 RON | 19.823 RON | 2.730 RON | 2.730 RON | 2.730 RON | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 76.506 RON | 111.991 RON | 117.443 RON | 140.459 RON | 181.510 RON | 172.806 RON | 145.274 RON | 87.142 RON | 98.485 RON | 33.766 RON | 2.283 RON | 5.173 RON | 3.549 RON | 4.135 RON | 16.646 RON | 19.230 RON | 12.552 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -56.551 RON | -91.408 RON | -120.827 RON | -173.439 RON | -280.919 RON | -317.039 RON | -388.374 RON | -473.841 RON | -498.944 RON | -563.149 RON | -543.027 RON | -461.111 RON | -351.487 RON | -248.159 RON | -118.274 RON | -103.780 RON | 1.253 RON |
|---|
| Datorii totale | 233.292 RON | 313.066 RON | 346.908 RON | 409.084 RON | 486.013 RON | 511.562 RON | 555.414 RON | 563.713 RON | 600.159 RON | 599.645 RON | 545.310 RON | 466.284 RON | 355.141 RON | 252.294 RON | 135.600 RON | 123.974 RON | 11.948 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 5 | 6 | 8 | 8 | 7 | 7 | 7 | 7 | 6 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|