Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 26 feb. 2016 și 5 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 473 atribuiri.
cartus drum unit compatibil HP CF232A
CARTUS DRUM UNIT PANTUM DL-5120
Toner Minolta Bizhub C 257i, Black, TN227K
Cartus compatibil HP CF 226 X
Cartus toner compatibil LEXMARK MX 417 8.5K
Cartus toner compatibil HP Q2612A
FK-1150 FUSER UNIT KYOCERA M2040
PACHET CARTUSE TONERE IPJ VALCEA
REPARATIE ECHIPAMENTE INFORMATICE
REPARATII COPIATOARE, MULTIFUNCTIONALE SI IMPRIMANTE
FK-1150 FUSER UNIT KYOCERA M2040
cartus toner compatibil HP CF230X
REPARATIE IMPRIMANTA LEXMARK MX417
REPARATII COPIATOARE, MULTIFUNCTIONALE SI IMPRIMANTE
Cartus toner original PANTUM TL5120X 15000 pagini
Cartuse toner pentru imprimante
REPARATII COPIATOARE, MULTIFUNCTIONALE SI IMPRIMANTE
REPARATIE SURSA UPS APC620
Cartus compatibil HP CF 226 X
cartus drum unit compatibil HP CF232A
Toner Minolta Bizhub C 257i, Black, TN227K
cartus toner compatibil HP CF230X
Cartus toner compatibil HP Q2612A
TONERE HP W2210A, W2211A, W2212A, W2213A, LASER COMPATIBILE
REPARATII COPIATOARE, MULTIFUNCTIONALE SI IMPRIMANTE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 24 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/1469421
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
364.029 RON
Profit net
861 RON
Capitaluri proprii
212.174 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 276.072 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 584.152 RON | 484.131 RON | 560.150 RON | 660.157 RON | 547.461 RON | 670.146 RON | 478.231 RON | 467.410 RON | 305.520 RON | 360.574 RON | 290.046 RON | 410.092 RON | 261.839 RON | 264.240 RON | 410.735 RON | 409.999 RON | 364.029 RON |
| Profit net | -105.540 RON | -78.592 RON | -29.299 RON | -2.258 RON | 3.001 RON | 57.919 RON | -20.421 RON | 42.823 RON | -5.890 RON | -2.815 RON |
Comparație cu 231 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 62), pentru anul 2025.
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 19% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 34% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -6.107 RON |
| 39.005 RON |
| -18.373 RON |
| 1.137 RON |
| 57.278 RON |
| 80.673 RON |
| 861 RON |
| Total active | 378.002 RON | 280.234 RON | 260.049 RON | 275.107 RON | 213.991 RON | 291.167 RON | 336.778 RON | 331.717 RON | 297.493 RON | 429.309 RON | 235.320 RON | 222.170 RON | 191.956 RON | 184.685 RON | 227.086 RON | 270.991 RON | 254.520 RON |
|---|
| Active imobilizate | 119.756 RON | 81.734 RON | 52.597 RON | 45.000 RON | 44.056 RON | 43.112 RON | 91.443 RON | 89.388 RON | 87.333 RON | 85.278 RON | 84.300 RON | 82.246 RON | 80.020 RON | 78.736 RON | 78.736 RON | 78.736 RON | 78.736 RON |
|---|
| Active circulante | 258.246 RON | 198.500 RON | 207.452 RON | 230.107 RON | 169.935 RON | 248.055 RON | 245.335 RON | 242.329 RON | 210.160 RON | 344.031 RON | 151.020 RON | 139.924 RON | 111.936 RON | 105.949 RON | 148.350 RON | 192.255 RON | 175.784 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 79.036 RON | 444 RON | -28.855 RON | -17.266 RON | -14.265 RON | 43.655 RON | 72.509 RON | 115.331 RON | 99.438 RON | 96.623 RON | 91.594 RON | 130.599 RON | 112.226 RON | 113.363 RON | 170.641 RON | 251.313 RON | 212.174 RON |
|---|
| Datorii totale | 298.966 RON | 279.790 RON | 288.904 RON | 292.373 RON | 228.256 RON | 247.512 RON | 264.269 RON | 216.386 RON | 198.055 RON | 332.686 RON | 143.726 RON | 91.571 RON | 79.730 RON | 71.322 RON | 56.445 RON | 19.678 RON | 42.346 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 7 | 5 | 5 | 6 | 6 | 5 | — | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 |
|---|