Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
IS

IOTAS SERV SRL

Sat Măgurele Com. Măgurele, Prahova
funcțiune Plătitor de TVAProfil nerevendicat
CUI
14719368
Nr. reg.
J29/694/2002
Înființată
27 iun. 2002
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Cod CAEN
8130

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

32 K RON

2024

Profit net

10 K RON

2024

Angajați

0

2024

Înființată

2002

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
8130
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Administrație fiscală
Unitatea Fiscală Orăşenească Văleni

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. Denumire31 iul. 2026
    IOTAS SERV SRL→IOTAS SERV S.R.L.
  2. Nr. TVA31 iul. 2026
    (gol)→RO14719368
  3. Localitate31 iul. 2026
    Sat Măgurele, Comuna Măgurele→Sat Măgurele Com. Măgurele
  4. Adresă31 iul. 2026
    Str. Com. MAGURELE, Sector 0, CP 2129→Com. MAGURELE
  5. Plătitor de TVA31 iul. 2026
    false→true
  6. Formă juridică31 iul. 2026
    SRL→SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
  7. Formă de organizare31 iul. 2026
    (gol)→PERSOANA JURIDICA
  8. Formă de proprietate31 iul. 2026
    (gol)→PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Com. MAGURELE, Sat Măgurele Com. Măgurele, Prahova, Romania
Cod poștal
107345
Data înregistrării
2002-06-27

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/14719368

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei IOTAS SERV SRL este 14719368, iar codul de TVA este RO14719368.

IOTAS SERV SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J29/694/2002, din data de 2002-06-27.

IOTAS SERV SRL are sediul social la adresa Com. MAGURELE, Sat Măgurele Com. Măgurele, Prahova, România.

Activitatea principală este CAEN 8130 — activitate nespecificată.

Da, IOTAS SERV SRL este înregistrată în scopuri de TVA din data de 2011-01-14.

Da, conform datelor publice ANAF, IOTAS SERV SRL este activă.

În 2024, IOTAS SERV SRL a raportat o cifră de afaceri de 32.000 RON.

Companii similare

MULTIMETRE UNI-T S.R.L.
Sat Floreşti, Comuna Floreşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
KAMA CORINNE S.R.L.
Municipiul Ploieşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
GROUNDED S.R.L.
Sat Ostrovu Com. Aluniş
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
NIVALIS GARDEN S.R.L.
Mun. Ploieşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
AGRESIV DESIGN GARDEN SRL
Mun. Câmpina
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SCORPION COM SRL
Mun. Ploieşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MEADOWS PARTNERS SRL
Sat Târgşoru Nou, Comuna Ariceştii Rahtivani
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SERVICII DE GOSPODĂRIRE URBANĂ PLOIEŞTI SRL
Municipiul Ploieşti
Același județ
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
MULTIMETRE UNI-T S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiPrahovaActivități de întreținere peisagistică
KAMA CORINNE S.R.L.Municipiul PloieştiPrahovaActivități de întreținere peisagistică
GROUNDED S.R.L.Sat Ostrovu Com. AlunişPrahova—
NIVALIS GARDEN S.R.L.Mun. PloieştiPrahova—
AGRESIV DESIGN GARDEN SRLMun. CâmpinaPrahova—
SCORPION COM SRLMun. PloieştiPrahova—
MEADOWS PARTNERS SRLSat Târgşoru Nou, Comuna Ariceştii RahtivaniPrahovaActivități de întreținere peisagistică
SERVICII DE GOSPODĂRIRE URBANĂ PLOIEŞTI SRLMunicipiul PloieştiPrahovaActivități de întreținere peisagistică

Contact

Com. MAGURELE · Sat Măgurele Com. Măgurele, Prahova

Situație financiară

Anul 2024

Cifră de afaceri
32.000 RON−20%
Profit net
10.011 RON−46%
Angajați
0
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
14 ian. 2011
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Administrație fiscală
Unitatea Fiscală Orăşenească Văleni

Verificat ultima dată la 31 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Prahova
  • Firme din Măgurele
  • Firme cu CAEN 8130
  • Plătitor de TVAdin 14.01.2011

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-31.

  • Ultima situație financiară depusă este pentru 2024

Cifră de afaceri

32.000 RON

-20,0%

Profit net

10.011 RON

-45,9%

Capitaluri proprii

102.899 RON

10,8%

Număr mediu salariați

0

Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 82.909 RON

76din 100Risc scăzut — clasa A

Cum a fost calculat

  • LichiditateBună20/25
  • CapitalizareExcelentă25/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăÎn scădere6/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2024

Lichiditate curentă
1,56

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
1,56

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
36,1 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
31,3 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
6,3 %
Cifră de afaceri / salariat
—
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator201120122013201420152016201720182019202020212022

Comparație cu 242 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2024.

  • Cifră de afaceri32.000 RON
    P25 32.890 RONMediană 207.214 RONP75 479.686 RON

    Peste 25% dintre firmele comparabile

  • Profit net10.011 RON
    P25 -1.896 RONMediană 22.267 RONP75 150.766 RON

    Peste 44% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați0
    P25 1Mediană 1P75 4

    Peste 14% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat—
    P25 63.906 RONMediană 113.825 RONP75 238.246 RON

    Peste 0% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
2023
2024
Cifră de afaceri12.790 RON52.249 RON63.222 RON23.470 RON21.539 RON65.382 RON60.356 RON93.835 RON99.663 RON109.703 RON115.476 RON63.052 RON40.000 RON32.000 RON
Profit net-31.241 RON4.452 RON16.327 RON-9.740 RON-23.550 RON12.034 RON487 RON16.485 RON24.984 RON36.163 RON63.358 RON51.172 RON18.511 RON10.011 RON
Total active85.311 RON80.363 RON85.277 RON82.578 RON99.238 RON115.634 RON96.522 RON112.312 RON99.210 RON99.576 RON104.449 RON121.985 RON141.090 RON158.669 RON
Active imobilizate69.364 RON69.364 RON69.364 RON69.364 RON69.364 RON69.364 RON69.364 RON69.364 RON69.364 RON69.364 RON69.364 RON69.364 RON69.364 RON69.364 RON
Active circulante15.947 RON10.999 RON15.913 RON13.214 RON29.874 RON46.270 RON27.158 RON42.948 RON29.846 RON30.212 RON35.085 RON52.621 RON71.726 RON89.305 RON
Capitaluri proprii-118.832 RON-114.379 RON-98.052 RON-107.793 RON-130.307 RON-118.273 RON-117.786 RON-101.301 RON-76.316 RON-40.154 RON23.204 RON74.376 RON92.888 RON102.899 RON
Datorii totale204.143 RON194.742 RON183.329 RON190.371 RON230.996 RON235.358 RON215.759 RON215.064 RON176.977 RON141.181 RON82.696 RON49.060 RON49.653 RON57.221 RON
Număr mediu salariați00————————0000