Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 13 feb. 2017 și 31 mar. 2022.
Se afișează cele mai recente 25 din 33 atribuiri.
Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
servicii de dezinsectie,dezinfectie,deratizare
Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
achizitia de servicii de dezinsectie,dezinfectie,deratizare
Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
servicii de dezinsectie,dezinfectie,deratizare
achizitie servicii de dezinsectie, dezinfectie, deratizare
directa
Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Servicii dezinfectie sediu AT Vest - Deva
achizitia de servicii de dezinsectie,dezinfectie,deratizare
achizitia de servicii de dezinsectie,dezinfectie,deratizare
achizitia de servicii de dezinsectie,dezinfectie,deratizare
achizitia de servicii de dezinsectie,dezinfectie,deratizare
90921000-9 Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Servicii de dezinfectie si de dezinsectie
achizitia de servicii de dezinsectie,dezinfectie,deratizare
servicii de dezinfectie,dezinsectie,deratizare
directa
achizitia de servicii de dezinsectie,dezinfectie,deratizare
achizitia de servicii de dezinsectie,dezinfectie,deratizare
Servicii de deratizare
Servicii de dezinfectie si de dezinsectie
Servicii de dezinfectie
Dezinfectie, dezinsectie, deratizare
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/14748231
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-02.
Cifră de afaceri
216.856 RON
Profit net
4.638 RON
Capitaluri proprii
35.870 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 273.740 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 350 RON | — | 0 RON | 5.979 RON | 0 RON | 30.198 RON | 141.116 RON | 205.302 RON | 219.014 RON | 220.728 RON | 215.260 RON | 284.528 RON | 199.665 RON | 186.219 RON | 52.657 RON | 265.405 RON | 216.856 RON |
| Profit net | -3.136 RON | — | 0 RON | -16.677 RON | 0 RON | 9.276 RON | 81.968 RON | 141.051 RON | 147.459 RON | 141.252 RON | 111.483 RON | 201.106 RON | 136.190 RON |
Comparație cu 92 firme din județul Hunedoara care au același domeniu de activitate (CAEN 23), pentru anul 2025.
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 20% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 126.740 RON |
| 1.719 RON |
| 25.348 RON |
| 4.638 RON |
| Total active | 43.534 RON | 42.992 RON | 42.992 RON | 24.934 RON | 23.500 RON | 50.071 RON | 144.770 RON | 160.110 RON | 176.153 RON | 169.059 RON | 140.759 RON | 225.178 RON | 157.293 RON | 162.622 RON | 17.812 RON | 9.724.774 RON | 13.906.904 RON |
|---|
| Active imobilizate | 15.635 RON | 15.635 RON | 15.635 RON | 0 RON | — | 211 RON | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 274.319 RON | 8.193.019 RON |
|---|
| Active circulante | 27.899 RON | 27.357 RON | 27.357 RON | 24.934 RON | 23.500 RON | 49.860 RON | 144.770 RON | 160.110 RON | 176.153 RON | 169.059 RON | 140.759 RON | 225.178 RON | 157.293 RON | 162.622 RON | 17.812 RON | 9.450.455 RON | 5.713.885 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 40.176 RON | 40.176 RON | 40.176 RON | 23.499 RON | 23.500 RON | 33.136 RON | 115.114 RON | 141.661 RON | 148.369 RON | 142.296 RON | 112.527 RON | 202.150 RON | 137.234 RON | 127.784 RON | 11.133 RON | 31.232 RON | 35.870 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.358 RON | 2.816 RON | 2.816 RON | 1.435 RON | 0 RON | 16.935 RON | 29.656 RON | 18.449 RON | 27.784 RON | 26.763 RON | 28.232 RON | 23.028 RON | 20.059 RON | 34.838 RON | 6.679 RON | 3.191.263 RON | 7.372.987 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 0 | 0 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 4 |
|---|