Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/14795063
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
607.402 RON
Profit net
320.440 RON
Capitaluri proprii
320.640 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 585.140 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 154.207 RON | 129.174 RON | 133.424 RON | 152.778 RON | 167.947 RON | 179.311 RON | 191.085 RON | 197.794 RON | 206.764 RON | 269.622 RON | 337.183 RON | 388.987 RON | 416.483 RON | 455.980 RON | 514.592 RON | 621.467 RON | 607.402 RON |
| Profit net | 92.343 RON | 53.703 RON | 59.699 RON | 80.021 RON | 83.574 RON | 93.566 RON | 107.779 RON | 101.404 RON | 109.204 RON | 165.521 RON | 204.600 RON | 233.779 RON |
Comparație cu 126 firme din județul Călăraşi care au același domeniu de activitate (CAEN 86), pentru anul 2025.
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 264.280 RON |
| 314.728 RON |
| 361.026 RON |
| 414.971 RON |
| 320.440 RON |
| Total active | 236.618 RON | 57.575 RON | 63.023 RON | 103.066 RON | 97.019 RON | 100.826 RON | 134.757 RON | 126.860 RON | 162.835 RON | 309.272 RON | 210.399 RON | 239.632 RON | 270.476 RON | 321.343 RON | 369.358 RON | 426.495 RON | 334.674 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | 2.948 RON | 0 RON | 6.486 RON | 4.962 RON | 3.438 RON | 1.914 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 236.618 RON | 57.575 RON | 60.075 RON | 103.066 RON | 90.533 RON | 95.864 RON | 131.319 RON | 124.946 RON | 162.835 RON | 309.272 RON | 210.399 RON | 239.632 RON | 270.476 RON | 321.343 RON | 369.358 RON | 426.495 RON | 334.674 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 92.543 RON | 53.903 RON | 59.899 RON | 99.920 RON | 83.774 RON | 93.766 RON | 131.363 RON | 101.604 RON | 109.404 RON | 165.725 RON | 204.800 RON | 233.979 RON | 264.480 RON | 314.928 RON | 361.226 RON | 415.171 RON | 320.640 RON |
|---|
| Datorii totale | 144.075 RON | 3.672 RON | 3.124 RON | 3.146 RON | 13.245 RON | 7.060 RON | 3.394 RON | 25.256 RON | 53.431 RON | 143.547 RON | 5.599 RON | 5.653 RON | 5.996 RON | 6.415 RON | 8.132 RON | 11.324 RON | 14.034 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
|---|