Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 16 oct. 2018 și 29 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 26 atribuiri.
Servicii de arhivare și selecționare sediu DS
Servicii legatorie si arhivare
Servicii arhivistice de inventariere, sortare, ordonare, selectionare DS BOTOSANI
Servicii arhivare DS BOTOSANI
Servicii arhivistice de inventariere, sortare, ordonare, selectionare
Servicii de legatorie si arhivare
Servicii arhivistice de inventariere, sortare, ordonare, selectionare
Servicii arhivistice si legatorie
Servicii de legatorie DS BOTOSANI
Servicii de arhivare si selectionare documente - dssv
Comuna Moldovita
Achizitie servicii legatorie DS BOTOSANI
Servicii de legatorie dosare
Servicii selectionare
Servicii de inventariere, sortare, ordonare, selectionare
SERVICII DE ARHIVARE PENTRU TOATE COMPARTIMENTELE LA PRIMARIA MITOCU DRAGOMIRNEI
Servicii de inventariere, sortare, ordonare, selectionare
SERVICII LEGATORIE DOCUMENTE SI SERVICII DE SORTARE, INVENTARIERE, ARANJARE, SELECTIONARE
Servicii de legatorie si arhivare
Servicii arhivare documente
Servicii de inventariere, sortare, ordonare, selectionare/Servicii de legatorie
Servicii de inventariere, sortare, ordonare, selectionare
Servicii de inventariere, sortare, ordonare, selectionare
SERVICII LEGATORIE
SERVICII DE INVENTARIERE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/14807036
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
244.018 RON
Profit net
80.046 RON
Capitaluri proprii
107.521 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 199.642 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 113.288 RON | 108.647 RON | 89.513 RON | 95.891 RON | 141.471 RON | 90.839 RON | 132.818 RON | 78.516 RON | 45.541 RON | 147.205 RON | 89.353 RON | 120.231 RON | 128.501 RON | 158.612 RON | 252.656 RON | 209.207 RON | 244.018 RON |
| Profit net | 62.746 RON | 3.543 RON | 2.271 RON | 260 RON | 19.902 RON | 4.797 RON | 19.196 RON | -18.050 RON | 520 RON | 516 RON | 778 RON | 573 RON |
Comparație cu 324 firme din România cu același domeniu de activitate (CAEN 91), pentru anul 2025.
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 638 RON |
| 14.124 RON |
| 135.572 RON |
| 49.640 RON |
| 80.046 RON |
| Total active | 402.892 RON | 408.866 RON | 405.759 RON | 402.400 RON | 446.139 RON | 448.546 RON | 478.256 RON | 446.506 RON | 595.222 RON | 349.437 RON | 348.989 RON | 275.472 RON | 264.553 RON | 174.330 RON | 211.639 RON | 135.991 RON | 122.990 RON |
|---|
| Active imobilizate | 8.958 RON | 1.792 RON | — | — | — | — | — | 17.917 RON | 253.417 RON | 12.083 RON | 7.083 RON | 2.083 RON | — | — | — | — | 6.211 RON |
|---|
| Active circulante | 393.934 RON | 407.074 RON | 405.759 RON | 402.400 RON | 446.139 RON | 448.546 RON | 478.256 RON | 428.589 RON | 341.805 RON | 337.354 RON | 341.906 RON | 273.389 RON | 264.553 RON | 174.330 RON | 211.639 RON | 135.991 RON | 116.779 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 383.894 RON | 387.437 RON | 389.707 RON | 389.967 RON | 409.869 RON | 414.666 RON | 433.862 RON | 405.812 RON | 316.333 RON | 316.849 RON | 317.648 RON | 268.221 RON | 258.859 RON | 142.982 RON | 173.545 RON | 120.185 RON | 107.521 RON |
|---|
| Datorii totale | 18.998 RON | 33.429 RON | 42.715 RON | 37.255 RON | 36.270 RON | 33.880 RON | 44.394 RON | 40.694 RON | 278.889 RON | 54.088 RON | 52.841 RON | 37.011 RON | 27.880 RON | 31.348 RON | 38.094 RON | 15.806 RON | 15.469 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|