Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri înregistrate
Valoare totală atribuită
Autorități contractante
Atribuiri publicate între 5 aug. 2021 și 11 dec. 2025.
Servicii gazduire tur virtual expozitii 2026
MENTENANTA SERVICII CAPTARE SI REDARE 3D
SERVICII DE CAPTARE SI REDARE 3D, adv 1230372, referat 5153/02.08.2021
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/14810236
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-11-02.
Cifră de afaceri
29.361 RON
Profit net
7.457 RON
Capitaluri proprii
122.854 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 44.664 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 6104 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2025.
Peste 21% dintre firmele comparabile
Peste 36% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 138.726 RON | 164.807 RON | 163.256 RON | 94.751 RON | 29.532 RON | 48.067 RON | 43.906 RON | 100.940 RON | 63.814 RON | 102.359 RON | 135.198 RON | 4.343 RON | 68.757 RON | 172.368 RON | 69.310 RON | 21.434 RON | 29.361 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 56.794 RON | 348 RON | 843 RON | 1.949 RON | -60.573 RON | -47.162 RON | -5.070 RON | 12.482 RON | 5.784 RON | 51.584 RON | 27.299 RON | -13.766 RON | 47.743 RON | 65.161 RON | 12.526 RON | -2.656 RON | 7.457 RON |
| Total active | 224.434 RON | 240.028 RON | 238.273 RON | 228.464 RON | 174.341 RON | 133.772 RON | 117.074 RON | 146.522 RON | 149.199 RON | 196.804 RON | 264.214 RON | 207.153 RON | 223.643 RON | 208.405 RON | 158.961 RON | 155.716 RON | 139.822 RON |
| Active imobilizate | 4.929 RON | 2.460 RON | 25.390 RON | 22.120 RON | 14.379 RON | 12.215 RON | 6.102 RON | 5.212 RON | 1.882 RON | 416 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 219.505 RON | 237.568 RON | 212.883 RON | 206.344 RON | 159.962 RON | 121.557 RON | 110.972 RON | 141.310 RON | 147.317 RON | 196.388 RON | 264.214 RON | 207.153 RON | 223.643 RON | 208.405 RON | 158.961 RON | 155.716 RON | 139.822 RON |
| Capitaluri proprii | 226.555 RON | 229.468 RON | 230.311 RON | 232.261 RON | 171.687 RON | 124.526 RON | 119.456 RON | 131.938 RON | 137.722 RON | 192.111 RON | 219.410 RON | 205.644 RON | 213.387 RON | 178.547 RON | 143.246 RON | 135.155 RON | 122.854 RON |
| Datorii totale | 11.354 RON | 10.560 RON | 7.962 RON | 13.193 RON | 2.654 RON | 16.107 RON | 4.479 RON | 14.584 RON | 11.477 RON | 4.693 RON | 44.804 RON | 1.509 RON | 10.256 RON | 29.858 RON | 15.715 RON | 20.561 RON | 16.968 RON |
| Număr mediu salariați | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 0 | — | — |