Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 7 oct. 2019 și 29 mar. 2022.
Studiu cantitativ bazat pe sondaj de opinie pentru instituții din mediul rural (eșantion 300 pers.)
Studiu cvantitativ bazat pe sondaj de opinie pentru instituții publice din mediul rural
Achizitia proiect privind elaborarea unui plan de dezvoltare institutionala pentru scoli gimnaziale
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/14850257
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MÁRTON JÁNOS
Prin: MÁRTON JÁNOS
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
170.086 RON
Profit net
32.247 RON
Capitaluri proprii
32.783 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 137.013 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 51.350 RON | 82.240 RON | 70.467 RON | 13.613 RON | 59.934 RON | 138.246 RON | 191.597 RON | 57.339 RON | 76.614 RON | 89.440 RON | 69.562 RON | 76.233 RON | 99.950 RON | 113.198 RON | 151.070 RON | 170.086 RON |
| Profit net | 23.688 RON | 56.021 RON | 43.561 RON | -4.149 RON | 31.229 RON | 59.981 RON | 117.178 RON | 7.653 RON | 38.357 RON | 18.269 RON | 30.395 RON | 38.449 RON | 26.370 RON | 29.137 RON |
Comparație cu 990 firme din România cu același domeniu de activitate (CAEN 72), pentru anul 2025.
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 21% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 45.621 RON |
| 32.247 RON |
| Total active | 25.470 RON | 59.815 RON | 47.162 RON | 3.825 RON | 30.101 RON | 92.511 RON | 123.170 RON | 56.131 RON | 52.344 RON | 53.986 RON | 52.548 RON | 51.398 RON | 39.336 RON | 48.495 RON | 60.761 RON | 51.328 RON |
|---|
| Active circulante | 25.470 RON | 59.815 RON | 47.162 RON | 3.825 RON | 30.101 RON | 92.511 RON | 123.170 RON | 56.131 RON | 52.344 RON | 53.986 RON | 52.548 RON | 51.398 RON | 39.336 RON | 48.495 RON | 60.761 RON | 51.328 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 23.928 RON | 56.261 RON | 43.801 RON | -3.909 RON | 27.320 RON | 87.301 RON | 117.418 RON | 50.071 RON | 46.450 RON | 39.719 RON | 49.144 RON | 44.541 RON | 28.807 RON | 36.242 RON | 46.113 RON | 32.783 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.542 RON | 3.554 RON | 3.361 RON | 7.734 RON | 2.781 RON | 5.210 RON | 5.752 RON | 6.060 RON | 5.894 RON | 14.267 RON | 3.404 RON | 6.857 RON | 10.529 RON | 12.253 RON | 14.648 RON | 18.545 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
|---|