Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/14880266
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-11-02.
Cifră de afaceri
2.047.629 RON
Profit net
97.396 RON
Capitaluri proprii
338.435 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.804.318 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 10548 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 156.273 RON | 76.949 RON | 77.405 RON | 143.798 RON | 275.290 RON | 352.711 RON | 885.231 RON | 1.114.547 RON | 1.603.573 RON | 1.446.947 RON | 1.853.224 RON | 1.628.829 RON | 2.298.578 RON | 2.497.404 RON | 2.142.358 RON | 2.543.508 RON | 2.047.629 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 21.131 RON | 16.836 RON | 25.101 RON | 68.942 RON | 84.472 RON | 83.667 RON | 143.623 RON | 20.376 RON | 258.643 RON | 115.671 RON | -220.104 RON | 136.771 RON | 519.092 RON | 110.369 RON | 250.671 RON | 544.890 RON | 97.396 RON |
| Total active | 617.919 RON | 634.168 RON | 788.786 RON | 873.675 RON | 1.181.268 RON | 1.497.491 RON | 1.704.644 RON | 1.979.053 RON | 2.303.971 RON | 2.823.983 RON | 2.751.252 RON | 2.228.891 RON | 2.339.733 RON | 2.552.592 RON | 3.515.939 RON | 4.129.641 RON | 4.635.820 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 95.871 RON | 70.865 RON | 52.190 RON | 27.186 RON | 6.344 RON | 6.344 RON | 6.344 RON | 6.344 RON | 6.344 RON | 165.935 RON |
| Active circulante | 617.919 RON | 634.168 RON | 788.786 RON | 873.675 RON | 1.181.268 RON | 1.497.491 RON | 1.704.644 RON | 1.883.182 RON | 2.233.106 RON | 2.771.793 RON | 2.724.066 RON | 2.222.547 RON | 2.333.389 RON | 2.546.248 RON | 3.509.595 RON | 4.123.297 RON | 4.469.885 RON |
| Capitaluri proprii | 337.387 RON | 354.223 RON | 379.323 RON | 448.265 RON | 532.737 RON | 616.404 RON | 344.567 RON | 364.782 RON | 623.425 RON | 240.300 RON | 20.196 RON | 156.967 RON | 722.631 RON | 540.368 RON | 791.039 RON | 1.335.929 RON | 338.435 RON |
| Datorii totale | 280.532 RON | 282.457 RON | 413.742 RON | 430.586 RON | 653.690 RON | 886.242 RON | 1.365.238 RON | 1.631.240 RON | 1.690.632 RON | 2.588.919 RON | 2.735.050 RON | 2.083.009 RON | 1.626.535 RON | 2.028.879 RON | 2.735.201 RON | 2.819.361 RON | 4.320.189 RON |
| Număr mediu salariați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 |