Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 21 iun. 2017 și 26 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 1.213 atribuiri.
PAL MELAMINAT 18MM H 309 ST 12
PACHET VOPSELE SI ACCESORII CAS IRINA
Achizitie materiale constructie si articole conexe
PACHET ACCESORII CURATENIE
PACHET MATERIALE CURATENIE
Materiale pentru lucrări de întreținere la baza sportivă/stadion
VOPSELURI, DILUANT SI PENSULE CAbR COTESTI
VAR PASTA CAbR COTESTI
VOPSELE, DILUANT SI PENSULE CAbR COTESTI
PAL MELAMINAT 18 MM ANTRACIT F 433 ST 10
PAL MELAMINAT 18MM H 309 ST 12
CANT ABS 42X2 CULOARE PENTRU PAL ANTRACIT F433 ST10
Materiale necesare pentru igienizarea și întreținerea unor spații administrative Crang Petresti
72. Necesar materiale mobilier 2542 Focsani
PACHET MATERIALE
72. Necesar materiale mobilier 2542 Focsani
72. Necesar materiale mobilier 2542 Focsani
72. Necesar materiale mobilier 2542 Focsani
72. Necesar materiale mobilier 2542 Focsani
72. Necesar materiale mobilier 2542 Focsani
72. Necesar materiale mobilier 2542 Focsani
72. Necesar materiale mobilier 2542 Focsani
72. Necesar materiale mobilier 2542 Focsani
72. Necesar materiale mobilier 2542 Focsani
72. Necesar materiale mobilier 2542 Focsani
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/14940074
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
5.986.938 RON
Profit net
477.825 RON
Capitaluri proprii
473.822 RON
Număr mediu salariați
7
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 6.355.708 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.941.819 RON | 1.841.460 RON | 1.974.534 RON | 2.118.572 RON | 2.082.406 RON | 2.192.022 RON | 2.256.470 RON | 2.526.970 RON | 3.010.144 RON | 3.312.069 RON | 4.054.901 RON | 4.839.280 RON | 5.345.949 RON | 5.908.077 RON | 5.613.899 RON | 5.773.626 RON | 5.986.938 RON |
| Profit net | 16.487 RON | 19.402 RON | 24.498 RON | 5.522 RON | 57.291 RON | 106.243 RON | 95.285 RON | 150.968 RON | 192.284 RON | 222.596 RON | 372.552 RON | 368.757 RON |
Comparație cu 556 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 325.994 RON |
| 364.242 RON |
| 380.584 RON |
| 348.165 RON |
| 477.825 RON |
| Total active | 219.802 RON | 268.172 RON | 323.076 RON | 296.825 RON | 253.992 RON | 251.849 RON | 398.825 RON | 424.205 RON | 591.063 RON | 1.016.265 RON | 998.543 RON | 1.260.388 RON | 1.354.173 RON | 1.403.090 RON | 1.333.496 RON | 1.325.930 RON | 1.273.861 RON |
|---|
| Active imobilizate | 47.968 RON | 11.203 RON | 4.135 RON | 1.978 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 97.839 RON | 147.806 RON | 114.003 RON | 222.665 RON | 183.952 RON | 74.846 RON | 12.728 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 171.834 RON | 256.969 RON | 318.941 RON | 294.847 RON | 253.992 RON | 251.849 RON | 398.825 RON | 424.205 RON | 493.224 RON | 868.459 RON | 884.540 RON | 1.037.723 RON | 1.170.221 RON | 1.328.244 RON | 1.320.768 RON | 1.325.930 RON | 1.273.861 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 17.687 RON | 20.602 RON | 25.698 RON | 6.722 RON | 58.491 RON | 107.443 RON | 96.485 RON | 152.168 RON | 193.484 RON | 223.796 RON | 373.752 RON | 369.957 RON | 327.194 RON | 365.442 RON | 376.581 RON | 344.162 RON | 473.822 RON |
|---|
| Datorii totale | 355.843 RON | 319.587 RON | 329.954 RON | 346.002 RON | 198.079 RON | 146.273 RON | 304.400 RON | 274.363 RON | 412.454 RON | 814.935 RON | 639.405 RON | 910.344 RON | 1.041.328 RON | 1.046.745 RON | 965.424 RON | 990.393 RON | 806.833 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 10 | 8 | 7 | 8 | 8 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 8 | 9 | 9 | 9 | 8 | 8 | 7 |
|---|