Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Atribuiri înregistrate
Valoare totală atribuită
Autorități contractante
Atribuiri publicate între 8 feb. 2016 și 30 sept. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 718 atribuiri.
Furnizare accesorii sigilare
Sigilii plumb si sarma sigilii 8mm
Sigilii plastic X Seal cu panglica
CEARA ROSIE PENTRU SIGILII
Sigilii plastic X Seal cu panglica
Sigilii plastic X Seal cu panglica
Sigilii plastic X Seal cu panglica
Sigilii
Sârmă pentru sigilii
Sigiliu din plastic , cu fir metalic din inox
Sarma zincata si sigiliu plumb
Sigiliu din plastic Meterseal, cu fir metalic din inox Balotesti
Sigiliu din plastic Meterseal, cu fir metalic din inox - Glina
Sigiliu din plastic Meterseal, cu fir metalic din inox - Branesti
Sigiliu din plastic Meterseal, cu fir metalic din inox Magurele
Sigiliu din plastic Meterseal, cu fir metalic din inox Vidra
Sigiliu din plastic Meterseal, cu fir metalic din inox Ciorogarla
Sigilii plastic X Seal cu panglica
Sigilii plastic X Seal cu panglica
Sigilii plastic X Seal cu panglica
Pachet sigiliu plumb si sarma - 60
Revizia Vagoane Brasov,S.R.T.F.C. Bv. Sigilii plumb Ø10 mm
Furnizare sigiliu plumb si sarma sigilii
Sigiliu din plastic Meterseal, cu fir metalic din inox
Sigiliu din plastic Meterseal, cu fir metalic din inox - diverse lungimi
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 3 nov. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/14947951
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-11-02.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
289.660 RON
Profit net
43.289 RON
Capitaluri proprii
96.095 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 218.127 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 26 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 24), pentru anul 2025.
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 466.407 RON | 561.075 RON | 573.467 RON | 458.334 RON | 557.853 RON | 521.896 RON | 509.160 RON | 473.669 RON | 257.280 RON | 262.838 RON | 326.763 RON | 236.710 RON | 209.142 RON | 226.529 RON | 347.659 RON | 395.928 RON | 289.660 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -33.385 RON | 89.605 RON | 77.837 RON | 30.660 RON | 96.341 RON | 67.500 RON | 27.077 RON | 77.283 RON | 9.640 RON | 33.257 RON | 53.382 RON | 44.619 RON | 36.493 RON | 37.047 RON | 73.434 RON | 51.824 RON | 43.289 RON |
| Total active | 208.850 RON | 215.723 RON | 206.337 RON | 152.193 RON | 258.317 RON | 262.157 RON | 238.933 RON | 190.498 RON | 129.708 RON | 129.586 RON | 159.149 RON | 126.268 RON | 134.807 RON | 140.343 RON | 145.961 RON | 139.006 RON | 123.218 RON |
| Active imobilizate | 54.271 RON | 37.301 RON | 20.620 RON | 8.087 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.171 RON | 4.960 RON | 3.279 RON | 1.597 RON |
| Active circulante | 154.579 RON | 178.422 RON | 185.717 RON | 144.106 RON | 258.317 RON | 262.157 RON | 238.933 RON | 190.498 RON | 129.708 RON | 129.586 RON | 159.149 RON | 126.268 RON | 134.807 RON | 137.172 RON | 141.001 RON | 135.727 RON | 121.621 RON |
| Capitaluri proprii | 159.845 RON | 179.435 RON | 154.020 RON | 135.685 RON | 216.550 RON | 234.049 RON | 220.649 RON | 173.722 RON | 113.570 RON | 118.405 RON | 121.893 RON | 113.036 RON | 116.688 RON | 37.946 RON | 111.744 RON | 52.806 RON | 96.095 RON |
| Datorii totale | 50.137 RON | 39.120 RON | 54.000 RON | 17.576 RON | 42.322 RON | 29.307 RON | 18.899 RON | 17.294 RON | 16.345 RON | 11.562 RON | 37.947 RON | 13.528 RON | 18.585 RON | 103.524 RON | 34.580 RON | 88.336 RON | 30.562 RON |
| Număr mediu salariați | 6 | 4 | 5 | 4 | 4 | 3 | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |