Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/14959336
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-11-02.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
618.162 RON
Profit net
454.058 RON
Capitaluri proprii
454.298 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 531.131 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 8985 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 62), pentru anul 2025.
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 99.614 RON | 147.673 RON | 140.193 RON | 106.200 RON | 132.850 RON | 137.326 RON | 159.914 RON | 168.099 RON | 177.144 RON | 635.702 RON | 570.630 RON | 618.162 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -1.958 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 85.104 RON | 133.863 RON | 132.911 RON | 102.530 RON | 128.305 RON | 132.831 RON | 154.120 RON | 155.126 RON | 170.840 RON | 508.837 RON | 415.946 RON | 454.058 RON |
| Total active | — | — | — | — | — | 85.094 RON | 162.226 RON | 198.075 RON | 143.857 RON | 129.519 RON | 261.497 RON | 157.341 RON | 195.999 RON | 173.269 RON | 841.047 RON | 451.931 RON | 499.140 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 47.453 RON | 35.590 RON | 23.727 RON |
| Active circulante | — | — | — | — | — | 85.094 RON | 162.226 RON | 198.075 RON | 143.857 RON | 129.519 RON | 261.497 RON | 157.341 RON | 195.999 RON | 173.269 RON | 793.594 RON | 416.341 RON | 475.413 RON |
| Capitaluri proprii | -17.156 RON | -17.156 RON | -17.156 RON | -17.156 RON | -17.156 RON | 67.948 RON | 161.454 RON | 194.374 RON | 142.765 RON | 128.545 RON | 261.376 RON | 154.656 RON | 169.782 RON | 171.080 RON | 509.077 RON | 416.187 RON | 454.298 RON |
| Datorii totale | 17.156 RON | 17.156 RON | 17.156 RON | 17.156 RON | 17.156 RON | 17.146 RON | 772 RON | 3.701 RON | 1.092 RON | 974 RON | 121 RON | 2.685 RON | 26.217 RON | 2.189 RON | 333.527 RON | 35.744 RON | 44.842 RON |
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 0 | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |