Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Înrolare în e-Factura
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/15004850
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-11-02.
Cifră de afaceri
2.358.051 RON
Profit net
969 RON
Capitaluri proprii
-68.440 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 986.200 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 1309 firme din județul Suceava care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 99% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 2.640.755 RON | 1.517.162 RON | 3.499.375 RON | 804 RON | 0 RON | 51.190 RON | 0 RON | — | 0 RON | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.990.565 RON | 2.515.101 RON | 2.358.051 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 47.583 RON | 693 RON | 2.191.860 RON | -6.761 RON | -94.537 RON | -43.198 RON | -1.570 RON | 58.580 RON | 26.410 RON | 10.610 RON | -13.008 RON | 19.713 RON | 18.309 RON | -10.939 RON | -188.012 RON | -444.263 RON | 969 RON |
| Total active | 886.124 RON | 319.412 RON | 2.303.823 RON | 1.598.397 RON | 1.505.347 RON | 1.467.529 RON | 1.459.092 RON | 1.290.248 RON | 1.314.934 RON | 1.325.037 RON | 1.310.101 RON | 1.330.545 RON | 1.349.504 RON | 234.632 RON | 2.758.888 RON | 5.622.459 RON | 4.551.850 RON |
| Active imobilizate | 47.242 RON | 17.405 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 104.795 RON | 728.708 RON | 697.965 RON |
| Active circulante | 838.882 RON | 302.007 RON | 2.303.823 RON | 1.598.397 RON | 1.505.347 RON | 1.467.529 RON | 1.459.092 RON | 1.290.248 RON | 1.314.934 RON | 1.325.037 RON | 1.310.101 RON | 1.330.545 RON | 1.349.504 RON | 234.632 RON | 2.654.093 RON | 4.893.751 RON | 3.853.885 RON |
| Capitaluri proprii | 138.010 RON | 91.120 RON | 2.282.981 RON | 1.597.397 RON | 1.502.860 RON | 1.459.662 RON | 1.458.092 RON | 1.283.770 RON | 1.310.180 RON | 1.320.789 RON | 1.307.782 RON | 1.327.495 RON | 1.345.804 RON | 163.277 RON | -24.735 RON | -71.054 RON | -68.440 RON |
| Datorii totale | 748.114 RON | 228.292 RON | 20.842 RON | 1.000 RON | 2.487 RON | 7.867 RON | 1.000 RON | 6.478 RON | 4.754 RON | 4.248 RON | 2.319 RON | 3.050 RON | 3.700 RON | 71.355 RON | 2.783.972 RON | 5.604.247 RON | 4.622.188 RON |
| Număr mediu salariați | 27 | 18 | 9 | 0 | 0 | 4 | 0 | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 |