Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/15008053
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: RAPP MARKUS HEINZ
Prin: RAPP MARKUS HEINZ
Prin: RAPP MARKUS HEINZ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
5.864.061 RON
Profit net
305.153 RON
Capitaluri proprii
1.568.729 RON
Număr mediu salariați
15
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 7.000.284 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | 1.681.610 RON | 3.785.381 RON | 5.297.086 RON | 6.732.933 RON | 5.058.675 RON | 6.046.703 RON | 5.864.061 RON |
| Profit net | -1.106 RON | -482 RON | -530 RON | -1.320 RON | -490 RON | -502 RON | -498 RON | -1.195 RON | -514 RON | -526 RON | 108.153 RON |
Comparație cu 174 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 52), pentru anul 2025.
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 78.531 RON |
| 292.947 RON |
| 264.101 RON |
| 220.536 RON |
| 248.643 RON |
| 305.153 RON |
| Total active | 7.723 RON | 7.241 RON | 6.711 RON | 5.391 RON | 4.901 RON | 4.399 RON | 3.901 RON | 2.706 RON | 2.192 RON | 1.665 RON | 429.902 RON | 592.071 RON | 1.201.482 RON | 2.422.445 RON | 2.544.240 RON | 3.377.270 RON | 3.234.690 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 15.943 RON | 7.247 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 7.723 RON | 7.241 RON | 6.711 RON | 5.391 RON | 4.901 RON | 4.399 RON | 3.901 RON | 2.706 RON | 2.192 RON | 1.665 RON | 429.902 RON | 592.071 RON | 1.185.539 RON | 2.415.198 RON | 2.544.240 RON | 3.377.270 RON | 3.234.690 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 7.723 RON | 7.241 RON | 6.711 RON | 5.391 RON | 4.901 RON | 4.399 RON | 3.901 RON | 2.706 RON | 2.192 RON | 1.665 RON | 158.818 RON | 237.349 RON | 530.296 RON | 794.397 RON | 1.014.933 RON | 1.263.576 RON | 1.568.729 RON |
|---|
| Datorii totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 271.084 RON | 354.722 RON | 671.186 RON | 1.628.048 RON | 1.529.307 RON | 2.113.694 RON | 1.665.961 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | 0 | — | — | — | 0 | 0 | 10 | 18 | 15 | 15 | 15 | 16 | 15 |
|---|