Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/15059448
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-11-02.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ZARANTONELLO GUGLIELMO
Prin: ZARANTONELLO GUGLIELMO
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
24.541 RON
Profit net
-172 RON
Capitaluri proprii
-594.935 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2022 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 1494 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2021.
Peste 12% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 461.273 RON | 395.227 RON | 281.320 RON | 276.265 RON | 276.696 RON | 296.953 RON | 293.283 RON | 247.791 RON | 108.351 RON | 519 RON | — | 11 RON | 24.541 RON | — | — | — | — |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -53.897 RON | -182.910 RON | -133.240 RON | 41.403 RON | 1.242 RON | -112.412 RON | -55.429 RON | -19.457 RON | 9.122 RON | -5.684 RON | -1.781 RON | 19.306 RON | 12.616 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | -172 RON |
| Total active | 320.373 RON | 251.079 RON | 302.083 RON | 258.730 RON | 158.221 RON | 121.961 RON | 129.740 RON | 62.817 RON | 61.965 RON | 45.333 RON | 45.806 RON | 31.688 RON | 24.634 RON | 23.222 RON | 23.222 RON | 4.475 RON | 1.271 RON |
| Active imobilizate | 112.951 RON | 82.144 RON | 152.812 RON | 129.805 RON | 109.427 RON | 86.497 RON | 69.308 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 207.422 RON | 168.935 RON | 149.271 RON | 128.925 RON | 48.794 RON | 35.464 RON | 60.432 RON | 62.817 RON | 61.965 RON | 45.333 RON | 45.806 RON | 31.688 RON | 24.634 RON | 23.222 RON | 23.222 RON | 4.475 RON | 1.271 RON |
| Capitaluri proprii | -155.156 RON | -338.065 RON | -471.305 RON | -426.504 RON | -425.262 RON | -537.122 RON | -592.870 RON | -612.328 RON | -603.206 RON | -608.890 RON | -610.670 RON | -591.364 RON | -578.748 RON | -578.902 RON | -578.902 RON | -594.440 RON | -594.935 RON |
| Datorii totale | 475.529 RON | 589.144 RON | 773.388 RON | 685.234 RON | 583.483 RON | 659.083 RON | 722.610 RON | 675.145 RON | 665.171 RON | 654.223 RON | 656.476 RON | 623.052 RON | 603.382 RON | 602.124 RON | 602.124 RON | 598.915 RON | 596.206 RON |
| Număr mediu salariați | 6 | 7 | 6 | 4 | 5 | 6 | 5 | 5 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — |