Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 20 ian. 2016 și 26 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 3.126 atribuiri.
Cartuș compatibil TN3480
Reparatie UC Intel cf deviz 121 Data: 15.06.2026
Memorie RAM si Stocare SSD
Unitate fixare (fuser) Canon 220V,Rola preluare hartie tava 1 - Canon
Servicii de intretinere a fotocopiatoarelor
Servicii de intretinere a fotocopiatoarelor
Reparatie UC Intel cf deviz 118 Data: 10.06.2026
Cartuș toner compatibil BROTHER, TN-2421
Cartuș toner compatibil CANON, CRG-070H - I-SENSYS LBP243DW
DRUM UNIT compatibil BROTHER DCP-L2512D BLUE BOX DR-2401 12K
Reparatie Imp Canon MF443dw cf deviz 119 / 11.06.2026
Cartuș toner compatibil SAMSUNG ML1610 2010 SCX 4521 XEROX 3117
ACHIZITIE CARTUSE DE TONER
Reparatie Bizhub 287 cf deviz 115 / 08.06.2026
Cartuș toner TN118 pentru Bizhub 195 215 226 OEM
DRUM UNIT compatibil BROTHER DCP-L2512D BLUE BOX DR-2401 12K
Cartuș toner compatibil BROTHER, TN-2421
Cartuș toner compatibil BROTHER TN2590 HL-L2402 L2442 L2460 DCP-L2600 L2622 L2640 MFC-L2802 L2862
Cartuș compatibil TN3480
Flacon cerneală originală EPSON 106 MAGENTA 70ml
Flacon cerneală originală EPSON 106 CYAN 70ml
PACHET CARTUSE TONER
PACHET CARTUSE TONER2
Flacon cerneală originală EPSON 106 YELLOW 70ml
Flacon cerneală originală EPSON 106 MAGENTA 70ml
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/15185268
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-12.
Cifră de afaceri
20.976.325 RON
Profit net
1.603.697 RON
Capitaluri proprii
2.564.783 RON
Număr mediu salariați
9
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 10.137.246 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 100.965 RON | 533.536 RON | 256.995 RON | 894.289 RON | 1.239.537 RON | 1.512.701 RON | 1.915.196 RON | 1.302.010 RON | 1.140.608 RON | 1.734.321 RON | 2.712.666 RON | 2.239.155 RON | 2.622.658 RON | 2.472.670 RON | 3.267.162 RON | 14.566.162 RON | 20.976.325 RON |
| Profit net | 56.131 RON | 26.948 RON | 50.939 RON | 53.546 RON | 37.058 RON | 49.544 RON | 39.732 RON | 18.757 RON | 50.467 RON | 157.930 RON | 113.171 RON | 124.293 RON |
Comparație cu 49 firme din județul București care au același domeniu de activitate (CAEN 26), pentru anul 2025.
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 238.716 RON |
| 341.625 RON |
| 461.670 RON |
| 898.747 RON |
| 1.603.697 RON |
| Total active | 84.781 RON | 541.646 RON | 167.314 RON | 312.834 RON | 599.808 RON | 811.304 RON | 582.442 RON | 902.757 RON | 953.209 RON | 1.578.135 RON | 1.622.282 RON | 1.774.625 RON | 2.114.697 RON | 2.889.069 RON | 5.419.719 RON | 7.403.739 RON | 9.655.349 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | 3.783 RON | 43.395 RON | 42.387 RON | 503.533 RON | 473.513 RON | 850.522 RON | 820.518 RON | 792.643 RON | 774.860 RON | 748.560 RON | 738.619 RON | 2.244.523 RON | 2.958.004 RON |
|---|
| Active circulante | 84.781 RON | 541.646 RON | 167.314 RON | 312.834 RON | 596.025 RON | 767.909 RON | 540.055 RON | 399.224 RON | 479.696 RON | 727.613 RON | 801.764 RON | 981.982 RON | 1.339.837 RON | 2.140.509 RON | 4.681.100 RON | 5.159.216 RON | 6.697.345 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 63.690 RON | 34.507 RON | 51.179 RON | 106.556 RON | 93.256 RON | 158.521 RON | 162.205 RON | 82.321 RON | 131.426 RON | 320.682 RON | 212.735 RON | 223.857 RON | 338.280 RON | 441.189 RON | 561.234 RON | 998.311 RON | 2.564.783 RON |
|---|
| Datorii totale | 21.091 RON | 507.139 RON | 116.135 RON | 206.278 RON | 506.552 RON | 652.783 RON | 420.237 RON | 820.436 RON | 821.783 RON | 1.257.453 RON | 1.409.547 RON | 1.550.768 RON | 1.776.417 RON | 2.487.313 RON | 4.858.485 RON | 6.405.428 RON | 7.090.566 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | 4 | 6 | 8 | 10 | 9 | — | 9 | 9 | 9 | 9 | 6 | 7 | 9 | 9 | 9 |
|---|