Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 31 mar. 2016 și 4 iul. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 95 atribuiri.
Servicii de curatenie a grupurilor sanitare la sediul S.G.A.Vaslui
Servicii de curatenie a grupurilor sanitare la sediul S.G.A.Vaslui
servicii de curatenie a grupurilor sanitare la sediul S.G.A.Vaslui
servicii curatenie sediul AJOFM Vaslui + ALOFM Vaslui, in perioada 1 mai – 30 iunie 2026
servicii curatenie sediul ALOFM Huşi, in perioada 1 mai – 30 iunie 2026
Servicii curatenie
srvicii de curatenie a birourilor
Servicii de curatenie a birourilor AJPIS Vaslui
Servicii de curatenie S.G.A.Vaslui
Servicii de curatenie a grupurilor sanitare la sediul S.G.A.Vaslui
Servicii de curatenie sediul AJPIS VASLUI
Servicii de curatenie a grupurilor sanitare la sediul S.G.A.Vaslui
Servicii de curatenie, luna decembrie, a grupurilor sanitare la sediul S.G.A.Vaslui
servicii de curatenie a grupurilor sanitare la sediul S.G.A.Vaslui
servicii de curatenie a grupurilor sanitare la sediul S.G.A.Vaslui
SERVICII DE CURATENIE A GRUPURILOR SANITARE LA SEDIUL S.G.A.Vaslui
Servicii de curatenie a grupurilor sanitare la sediul S.G.A.Vaslui
Servicii de curatenie a grupurilor sanitare la sediul S.G.A.Vaslui
SERVICII DE CURATENIE , LUNA IUNIE
Servicii de curatenie a grupurilor sanitare la sediul S.G.A.Vaslui
servicii de curatenie a grupurilor sanitare la sediul S.G.A.Vaslui
Servicii de curatenie a grupurilor sanitare la sediul S.G.A.Vaslui
servicii de curatenie a birourilor
srvicii de curatenie a birourilor
servicii curatenie AL HUSI - martie - decembrie 2025
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/15281923
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
365.599 RON
Profit net
59.775 RON
Capitaluri proprii
59.975 RON
Număr mediu salariați
7
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 366.103 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 135.380 RON | 99.234 RON | 117.459 RON | 159.219 RON | 159.201 RON | 137.868 RON | 105.340 RON | 85.961 RON | 176.158 RON | 224.814 RON | 254.687 RON | 263.264 RON | 279.146 RON | 296.013 RON | 359.438 RON | 355.528 RON | 365.599 RON |
| Profit net | 54.538 RON | 40.727 RON | 45.923 RON | 69.958 RON | 61.474 RON | 40.161 RON | 13.283 RON | 4.585 RON | 49.086 RON | 81.652 RON | 87.808 RON | 75.278 RON |
Comparație cu 42 firme din județul Vaslui care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 86.588 RON |
| 54.278 RON |
| 67.900 RON |
| 41.827 RON |
| 59.775 RON |
| Total active | 77.363 RON | 64.602 RON | 73.241 RON | 102.823 RON | 95.155 RON | 130.041 RON | 143.844 RON | 16.487 RON | 64.574 RON | 143.923 RON | 100.797 RON | 92.263 RON | 103.376 RON | 73.078 RON | 94.060 RON | 80.963 RON | 95.906 RON |
|---|
| Active circulante | 77.363 RON | 64.602 RON | 73.241 RON | 102.823 RON | 95.155 RON | 130.041 RON | 143.844 RON | 16.487 RON | 64.574 RON | 143.923 RON | 100.797 RON | 92.263 RON | 103.376 RON | 73.078 RON | 94.060 RON | 80.963 RON | 95.906 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 66.983 RON | 53.172 RON | 58.368 RON | 82.402 RON | 73.919 RON | 114.080 RON | 127.363 RON | 4.785 RON | 49.286 RON | 130.938 RON | 88.008 RON | 75.478 RON | 86.788 RON | 54.478 RON | 68.100 RON | 42.027 RON | 59.975 RON |
|---|
| Datorii totale | 10.380 RON | 11.430 RON | 14.873 RON | 20.421 RON | 21.236 RON | 15.961 RON | 16.481 RON | 11.702 RON | 15.288 RON | 12.985 RON | 12.789 RON | 16.785 RON | 16.588 RON | 18.600 RON | 25.960 RON | 38.936 RON | 35.931 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 5 | 5 | 6 | 7 | 7 | 7 | 7 | 6 | 6 | 6 | 8 | 8 | 7 | 9 | — | 7 |
|---|