Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

N&

N & N CONSTRUCT SRL

Sat Lunca Com. Lunca, Teleorman
funcțiune Plătitor de TVAProfil nerevendicat
CUI
15299548
Nr. reg.
J2003000100347
Înființată
19 mar. 2003
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Cod CAEN
4100

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

747,7 K RON

2025

Profit net

173,4 K RON

2025

Angajați

3

2025

Înființată

2003

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4100
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Administrație fiscală
Unitatea Fiscală Municipală Turnu Măgurele

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. Nr. TVA29 iul. 2026
    (gol)→RO15299548
  2. Nr. înregistrare29 iul. 2026
    J2003000100347→J34/100/2003
  3. Localitate29 iul. 2026
    Sat Lunca, Comuna Lunca→Sat Lunca Com. Lunca
  4. Adresă29 iul. 2026
    Str. LUNCA, CP 147180→G LUNCA
  5. Cod CAEN29 iul. 2026
    4120→4100
  6. Plătitor de TVA29 iul. 2026
    false→true
  7. Formă juridică29 iul. 2026
    SRL→SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
  8. Formă de organizare29 iul. 2026
    (gol)→PERSOANA JURIDICA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
G LUNCA, Sat Lunca Com. Lunca, Teleorman, Romania
Cod poștal
147180
Data înregistrării
2003-03-19

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/15299548

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei N & N CONSTRUCT SRL este 15299548, iar codul de TVA este RO15299548.

N & N CONSTRUCT SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2003000100347, din data de 2003-03-19.

N & N CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa G LUNCA, Sat Lunca Com. Lunca, Teleorman, România.

Activitatea principală este CAEN 4100 — activitate nespecificată.

Da, N & N CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din data de 2018-01-01.

Da, conform datelor publice ANAF, N & N CONSTRUCT SRL este activă.

În 2025, N & N CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 747.685 RON, cu 3 angajați.

Companii similare

GOLD NEW PROJECT AG SRL
Sat Nanov Com. Nanov
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
TRONC LUMI CONSTRUCT S.R.L.
Sat Cârlomanu Com. Putineiu
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
HORECA CONSULTING SRL
Municipiul Alexandria
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
POLO & MATE CONSTRUCT S.R.L.
Sat Dobroteşti, Comuna Dobroteşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
REGENESYS IT TECHNOLOGIES SRL
Mun. Alexandria
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
LC PROJECT COSTI S.R.L.
Mun. Turnu Măgurele
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
TRUST COM PROIECT S.R.L.
Sat Ţigăneşti Com. Ţigăneşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CONTRAST SRL
Sat Mavrodin Com. Mavrodin
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
GOLD NEW PROJECT AG SRLSat Nanov Com. NanovTeleorman—
TRONC LUMI CONSTRUCT S.R.L.Sat Cârlomanu Com. PutineiuTeleorman—
HORECA CONSULTING SRLMunicipiul AlexandriaTeleormanLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
POLO & MATE CONSTRUCT S.R.L.Sat Dobroteşti, Comuna DobroteştiTeleormanLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
REGENESYS IT TECHNOLOGIES SRLMun. AlexandriaTeleorman—
LC PROJECT COSTI S.R.L.Mun. Turnu MăgureleTeleorman—
TRUST COM PROIECT S.R.L.Sat Ţigăneşti Com. ŢigăneştiTeleorman—
CONTRAST SRLSat Mavrodin Com. MavrodinTeleorman—

Contact

G LUNCA · Sat Lunca Com. Lunca, Teleorman

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
747.685 RON+2%
Profit net
173.391 RON−19%
Angajați
3
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 ian. 2018
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Administrație fiscală
Unitatea Fiscală Municipală Turnu Măgurele

Verificat ultima dată la 29 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Teleorman
  • Firme din Lunca
  • Firme cu CAEN 4100
  • Plătitor de TVAdin 01.01.2018

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-29.

Cifră de afaceri

747.685 RON

2,0%

Profit net

173.391 RON

-19,1%

Capitaluri proprii

173.783 RON

-19,0%

Număr mediu salariați

3

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 924.966 RON

72din 100Risc mediu — clasa B

Cum a fost calculat

  • LichiditateAcceptabilă14/25
  • CapitalizareBună19/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăMixtă14/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
1,3

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
1,3

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
51,6 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
23,2 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
48,2 %
Cifră de afaceri / salariat
249.228 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator201120122013201420152016201720182019202020212022

Comparație cu 227 firme din județul Teleorman care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri747.685 RON
    P25 94.763 RONMediană 303.329 RONP75 963.747 RON

    Peste 70% dintre firmele comparabile

  • Profit net173.391 RON
    P25 -1.179 RONMediană 37.457 RONP75 185.280 RON

    Peste 72% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați3
    P25 1Mediană 2P75 5

    Peste 67% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat249.228 RON
    P25 97.803 RONMediană 187.778 RONP75 382.908 RON

    Peste 60% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

2023
2024
2025
Cifră de afaceri0 RON15.805 RON69.052 RON78.800 RON199.983 RON23.352 RON310.202 RON533.180 RON159.608 RON272.376 RON806.934 RON965.397 RON817.505 RON733.381 RON747.685 RON
Profit net-1.575 RON6.353 RON6.554 RON399 RON75.596 RON1.568 RON164.791 RON147.367 RON-90.123 RON77.728 RON314.269 RON239.283 RON95.308 RON214.236 RON173.391 RON
Total active11 RON8.343 RON32.679 RON43.286 RON107.746 RON49.343 RON158.383 RON199.927 RON76.613 RON151.169 RON430.007 RON340.205 RON143.299 RON295.610 RON359.363 RON
Active imobilizate——————33.833 RON64.740 RON49.504 RON34.267 RON64.783 RON47.243 RON37.845 RON153.220 RON118.501 RON
Active circulante11 RON8.343 RON32.679 RON43.286 RON107.746 RON49.343 RON124.550 RON135.187 RON27.109 RON116.902 RON365.224 RON292.962 RON105.454 RON142.390 RON240.862 RON
Capitaluri proprii-5.980 RON373 RON6.927 RON7.326 RON82.923 RON31.991 RON116.782 RON164.149 RON4.026 RON81.754 RON367.602 RON239.523 RON95.700 RON214.628 RON173.783 RON
Datorii totale5.991 RON7.970 RON25.752 RON35.960 RON24.823 RON17.352 RON41.601 RON35.778 RON72.587 RON69.415 RON62.405 RON100.682 RON47.599 RON80.982 RON185.580 RON
Număr mediu salariați——2111154247433

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă