Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/15483388
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: DEÁK GYÖNGYVÉR
Prin: DEÁK GYÖNGYVÉR
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
4.023 RON
Profit net
5.964 RON
Capitaluri proprii
730.027 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 167.972 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 92.005 RON | 76.636 RON | 41.315 RON | 0 RON | 24.111 RON | 31.503 RON | 32.276 RON | 237.235 RON | 218.232 RON | 219.539 RON | 233.767 RON | 262.059 RON | 265.881 RON | 71.015 RON | 42.580 RON | 4.023 RON | — |
| Profit net | 49.670 RON | 40.809 RON | 15.639 RON | -15.258 RON | 13.294 RON | 15.690 RON | 21.446 RON | 150.520 RON | 140.865 RON | 109.738 RON | 129.965 RON | 181.967 RON |
Comparație cu 92 firme din județul Covasna care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2024.
Peste 4% dintre firmele comparabile
Peste 12% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 180.644 RON |
| 38.828 RON |
| 18.110 RON |
| -10.239 RON |
| 5.964 RON |
| Total active | 74.361 RON | 116.136 RON | 102.899 RON | 93.345 RON | 100.941 RON | 118.823 RON | 135.517 RON | 177.102 RON | 318.492 RON | 422.956 RON | 571.881 RON | 759.529 RON | 927.736 RON | 938.407 RON | 914.732 RON | 903.696 RON | 906.479 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | 3.345 RON | 2.229 RON | 1.113 RON | 0 RON | — | — | 2.146 RON | 1.162 RON | 178 RON | — | — | 5.504 RON | 3.368 RON | 1.232 RON | 0 RON | — |
|---|
| Active circulante | 74.361 RON | 112.791 RON | 100.670 RON | 92.232 RON | 100.941 RON | 118.823 RON | 135.517 RON | 174.956 RON | 317.330 RON | 422.778 RON | 571.881 RON | 759.529 RON | 922.232 RON | 935.039 RON | 913.500 RON | 903.696 RON | 906.479 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 71.367 RON | 106.737 RON | 101.789 RON | 86.531 RON | 99.825 RON | 115.515 RON | 130.711 RON | 167.880 RON | 158.745 RON | 268.483 RON | 398.448 RON | 580.415 RON | 761.059 RON | 799.887 RON | 817.997 RON | 724.062 RON | 730.027 RON |
|---|
| Datorii totale | 7.563 RON | 9.399 RON | 1.110 RON | 6.814 RON | 1.116 RON | 3.308 RON | 4.806 RON | 9.222 RON | 166.030 RON | 154.473 RON | 173.433 RON | 179.114 RON | 166.677 RON | 138.520 RON | 96.735 RON | 179.634 RON | 176.452 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | — | — |
|---|