Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/15486570
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ZAHARIEA CONSTANTIN
Prin: ZAHARIEA CONSTANTIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
69.598 RON
Profit net
13.150 RON
Capitaluri proprii
14.213 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 70.559 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 63.407 RON | 60.606 RON | 64.962 RON | 48.141 RON | 41.974 RON | 58.745 RON | 94.528 RON | 64.683 RON | 65.695 RON | 87.609 RON | 46.730 RON | 69.598 RON |
| Profit net | 1.105 RON | -3.660 RON | 6.734 RON | 1.042 RON | -11.310 RON | -5.755 RON | 19.169 RON | -4.172 RON | -17.320 RON | 21.321 RON | -12.190 RON | 13.150 RON |
| Total active | 19.966 RON | 7.693 RON | 17.296 RON | 7.980 RON | 1.637 RON | 373 RON | 35.896 RON |
Comparație cu 114 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 10), pentru anul 2020.
Peste 33% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 21.501 RON |
| 26.060 RON |
| 47.862 RON |
| 25.405 RON |
| 43.212 RON |
| Active imobilizate | 8.301 RON | 68 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 11.665 RON | 7.625 RON | 17.296 RON | 7.980 RON | 1.637 RON | 373 RON | 35.896 RON | 21.501 RON | 26.060 RON | 47.862 RON | 25.405 RON | 43.212 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 309 RON | -3.350 RON | 7.043 RON | 5.566 RON | -5.745 RON | -11.499 RON | 13.425 RON | 9.252 RON | -8.068 RON | 13.253 RON | 1.063 RON | 14.213 RON |
|---|
| Datorii totale | 21.228 RON | 11.043 RON | 10.253 RON | 2.414 RON | 7.382 RON | 11.872 RON | 22.471 RON | 12.249 RON | 34.128 RON | 34.609 RON | 24.342 RON | 28.999 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
|---|