Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 15 sept. 2017 și 12 dec. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 66 atribuiri.
Jaluzele Verticale
ACHIZITIE JALUZELE VERTICALE CORP C SI CORP A
Jaluzele Verticale
jaluzele verticale
Jaluzele Verticale Centru comunitar integrat
Jaluzele Verticale
Jaluzele Verticale Centru de zi copii
Jaluzele verticale
Jaluzele Verticale
Achizitie directa - dotari sala instruire-jaluzele
Achizitie directa - dotari
Achizitie directa - dotari
Jaluzele verticale- 54,78 mp x 69 lei/mp.
jaluzele verticale
Jaluzele
Achizitie directa - Jaluzele Verticale
Jaluzele Verticale
Jaluzele
Jaluzele
Jaluzele Verticale
ACHIZITIE JA;UZELE VERTICALE PENTRU CENTRUL DE ZI SFANTUL IOAN BUCECEA
ACHIZITIE JALUZELE VERTICALE +MONTAJ
Achizitie jaluzele verticale și montarea acestora
Jaluzele Verticale
JALUZELE VERTICALE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/15508091
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GOLOGAN ANCA-NICOLETA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
88.540 RON
Profit net
33.547 RON
Capitaluri proprii
101.322 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 114.272 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 30.069 RON | 20.554 RON | 13.765 RON | 11.804 RON | 7.509 RON | 13.562 RON | 7.166 RON | 13.845 RON | 39.750 RON | 46.075 RON | 77.287 RON | 112.050 RON | 111.414 RON | 84.491 RON | 115.454 RON | 91.423 RON | 88.540 RON |
| Profit net | -29.497 RON | -11.038 RON | -27.294 RON | 914 RON | 30 RON | 3.288 RON | 522 RON | -1.099 RON | 14.090 RON | 16.266 RON | 27.100 RON | 38.953 RON |
Comparație cu 15 firme din județul Botoşani care au același domeniu de activitate (CAEN 13), pentru anul 2025.
Peste 33% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 45.657 RON |
| 19.505 RON |
| 31.436 RON |
| 29.462 RON |
| 33.547 RON |
| Total active | 30.898 RON | 25.632 RON | 2.808 RON | 1.620 RON | 1.893 RON | 4.824 RON | 5.192 RON | 5.231 RON | 18.334 RON | 35.535 RON | 42.939 RON | 81.816 RON | 107.646 RON | 54.843 RON | 66.129 RON | 94.508 RON | 127.823 RON |
|---|
| Active imobilizate | 22.368 RON | 21.168 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.600 RON | 3.600 RON | 3.600 RON |
|---|
| Active circulante | 8.530 RON | 4.464 RON | 2.808 RON | 1.620 RON | 1.893 RON | 4.824 RON | 5.192 RON | 5.231 RON | 18.334 RON | 35.535 RON | 42.939 RON | 81.816 RON | 107.646 RON | 54.843 RON | 62.529 RON | 90.908 RON | 124.223 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -38.530 RON | -49.567 RON | -24.316 RON | 1.114 RON | 1.150 RON | 4.438 RON | 4.960 RON | 2.935 RON | 17.025 RON | 33.290 RON | 40.390 RON | 79.343 RON | 85.000 RON | 33.544 RON | 64.979 RON | 94.423 RON | 101.322 RON |
|---|
| Datorii totale | 69.428 RON | 75.199 RON | 27.124 RON | 506 RON | 743 RON | 386 RON | 232 RON | 2.296 RON | 1.309 RON | 2.245 RON | 2.549 RON | 2.473 RON | 22.646 RON | 21.299 RON | 1.150 RON | 85 RON | 26.501 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | — | — | — | — | — | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|