Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/15508440
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-09-07.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BUTNARU IONEL
Prin: BUTNARU IONEL
Prin: BUTNARU IONEL
Prin: BUTNARU IONEL
Prin: BUTNARU IONEL
Prin: BUTNARU IONEL
Prin: BUTNARU IONEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
11.535 RON
Profit net
-5.428 RON
Capitaluri proprii
16.729 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 25.687 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 1689 firme din județul Vaslui care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2024.
Peste 9% dintre firmele comparabile
Peste 21% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| Cifră de afaceri | 13.266 RON | 43.035 RON | 36.068 RON | 25.476 RON | 18.552 RON | 22.509 RON | 33.857 RON | 27.539 RON | 33.670 RON | 33.879 RON | 32.910 RON | 25.668 RON | 34.762 RON | 25.545 RON | 26.289 RON | 11.535 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -1.856 RON | 761 RON | -3.231 RON | -9.768 RON | -5.543 RON | 1.995 RON | 2.558 RON | -1.896 RON | 2.203 RON | 1.700 RON | 8.173 RON | 6.407 RON | 11.811 RON | 6.490 RON | 2.330 RON | -5.428 RON |
| Total active | 11.846 RON | 32.267 RON | 33.484 RON | 31.412 RON | 29.973 RON | 29.934 RON | 23.881 RON | 17.616 RON | 11.990 RON | 3.528 RON | 4.895 RON | 5.494 RON | 13.605 RON | 20.067 RON | 22.181 RON | 16.787 RON |
| Active imobilizate | 1.343 RON | 1.186 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 10.503 RON | 31.081 RON | 33.484 RON | 31.412 RON | 29.973 RON | 29.934 RON | 23.881 RON | 17.616 RON | 11.990 RON | 3.528 RON | 4.895 RON | 5.494 RON | 13.605 RON | 20.067 RON | 22.181 RON | 16.787 RON |
| Capitaluri proprii | -1.831 RON | -1.070 RON | -4.301 RON | -14.070 RON | -19.613 RON | -17.619 RON | -15.061 RON | -16.958 RON | -14.754 RON | -13.054 RON | -4.881 RON | 1.526 RON | 13.337 RON | 19.827 RON | 22.157 RON | 16.729 RON |
| Datorii totale | 13.677 RON | 33.337 RON | 37.785 RON | 45.482 RON | 49.586 RON | 47.553 RON | 38.942 RON | 34.574 RON | 26.744 RON | 16.582 RON | 9.776 RON | 3.968 RON | 268 RON | 240 RON | 24 RON | 58 RON |
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |