Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/15517162
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: CSOSZ FRANCISC
Prin: CSOSZ FRANCISC
Prin: CSOSZ FRANCISC
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
61.454 RON
Profit net
7.512 RON
Capitaluri proprii
25.684 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 75.331 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 25.260 RON | 25.243 RON | 25.741 RON | 24.984 RON | 23.978 RON | 24.971 RON | 64.745 RON | 90.814 RON | 79.464 RON | 68.760 RON | 85.337 RON | — | 30.176 RON | 61.454 RON |
| Profit net | -7.517 RON | -8.300 RON | -2.819 RON | 1.275 RON | -3.831 RON | -1.191 RON | -883 RON | 20.347 RON | 32.867 RON | 41.681 RON | 51.228 RON | 0 RON | 7.845 RON | 7.512 RON |
| Total active | 1.528 RON |
Comparație cu 169 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 96), pentru anul 2025.
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 32% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 430 RON |
| 863 RON |
| 12.631 RON |
| 2.562 RON |
| 8.566 RON |
| 7.734 RON |
| 12.831 RON |
| 38.840 RON |
| 65.418 RON |
| 120.533 RON |
| — |
| 30.272 RON |
| 105.834 RON |
| Active imobilizate | 14 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 97.185 RON |
|---|
| Active circulante | 1.514 RON | 430 RON | 863 RON | 12.631 RON | 2.562 RON | 8.566 RON | 7.734 RON | 12.831 RON | 38.840 RON | 65.418 RON | 120.533 RON | — | 30.272 RON | 8.649 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -37.380 RON | -45.022 RON | -47.841 RON | -46.567 RON | -50.397 RON | -51.588 RON | -52.471 RON | -32.124 RON | 744 RON | 42.425 RON | 93.653 RON | 0 RON | 30.272 RON | 25.684 RON |
|---|
| Datorii totale | 38.908 RON | 45.452 RON | 48.704 RON | 59.198 RON | 52.959 RON | 60.154 RON | 60.205 RON | 44.955 RON | 38.096 RON | 22.993 RON | 26.880 RON | 0 RON | 0 RON | 80.150 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | — | 1 | 1 |
|---|