Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/15520320
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
3.228 RON
Profit net
-10 RON
Capitaluri proprii
22.246 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 3.450 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 1339 firme din județul Călăraşi care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 4% dintre firmele comparabile
Peste 36% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 32.415 RON | 19.086 RON | 15.136 RON | 17.385 RON | 6.300 RON | 6.198 RON | 7.914 RON | 8.240 RON | 4.268 RON | 1.910 RON | 4.078 RON | 4.260 RON | 20.786 RON | 12.726 RON | 11.758 RON | 6.251 RON | 3.228 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -2.236 RON | -2.017 RON | 1.138 RON | 1.842 RON | 1.891 RON | 1.856 RON | 2.041 RON | 2.446 RON | 1.242 RON | 445 RON | 641 RON | -709 RON | 5.063 RON | 1.812 RON | 1.923 RON | 667 RON | -10 RON |
| Total active | 44.071 RON | 41.319 RON | 38.088 RON | 41.876 RON | 46.165 RON | 51.029 RON | 55.607 RON | 53.155 RON | 50.240 RON | 49.042 RON | 48.382 RON | 47.634 RON | 33.818 RON | 21.627 RON | 21.846 RON | 22.480 RON | 22.477 RON |
| Active imobilizate | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 44.071 RON | 41.319 RON | 38.088 RON | 41.876 RON | 46.165 RON | 51.029 RON | 55.607 RON | 53.155 RON | 50.240 RON | 49.042 RON | 48.382 RON | 47.634 RON | 33.818 RON | 21.627 RON | 21.846 RON | 22.480 RON | 22.477 RON |
| Capitaluri proprii | 1.974 RON | -42 RON | 1.095 RON | 2.937 RON | 4.828 RON | 6.684 RON | 8.725 RON | 11.171 RON | 12.413 RON | 12.858 RON | 13.499 RON | 12.791 RON | 17.854 RON | 19.666 RON | 21.589 RON | 22.256 RON | 22.246 RON |
| Datorii totale | 42.749 RON | 42.013 RON | 37.645 RON | 39.591 RON | 41.989 RON | 44.997 RON | 46.882 RON | 41.984 RON | 37.827 RON | 36.184 RON | 34.883 RON | 34.843 RON | 15.964 RON | 1.961 RON | 257 RON | 224 RON | 231 RON |
| Număr mediu salariați | — | — | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |