Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/15644751
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: COTA IOAN
Prin: COTA IOAN
Prin: COTA IOAN
Prin: COTA IOAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
375.840 RON
Profit net
42.021 RON
Capitaluri proprii
286.485 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 437.022 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 197.572 RON | 217.311 RON | 244.734 RON | 405.448 RON | 351.400 RON | 353.333 RON | 375.840 RON |
| Profit net | -9.244 RON | 123.705 RON | 136.097 RON | 113.306 RON | 144.995 RON | 164.492 RON | 79.732 RON | 42.021 RON |
| Total active | 156.904 RON | 126.587 RON | 264.706 RON | 377.683 RON | 529.826 RON | 710.701 RON | 841.822 RON | 875.515 RON |
| Active imobilizate | 156.904 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante |
Comparație cu 487 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 25), pentru anul 2025.
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| 126.587 RON |
| 264.706 RON |
| 377.683 RON |
| 529.826 RON |
| 710.701 RON |
| 841.822 RON |
| 875.515 RON |
| Capitaluri proprii | -66.360 RON | 123.705 RON | 259.562 RON | 372.868 RON | 517.863 RON | 164.732 RON | 244.464 RON | 286.485 RON |
|---|
| Datorii totale | 223.264 RON | 2.882 RON | 5.144 RON | 4.815 RON | 11.963 RON | 545.969 RON | 597.358 RON | 589.030 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | — | — | — | — | — | 1 | 1 |
|---|