Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/15684241
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BANIŢĂ ROMICĂ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
103.602 RON
Profit net
-43.329 RON
Capitaluri proprii
-51.272 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 127.670 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 94.766 RON | 128.972 RON | 173.542 RON | 196.109 RON | 180.027 RON | 168.294 RON | 176.393 RON | 140.160 RON | 126.386 RON | 137.905 RON | 95.183 RON | 84.830 RON | 120.038 RON | 144.944 RON | 213.737 RON | 123.772 RON | 103.602 RON |
| Profit net | -5.816 RON | 9.429 RON | 2.428 RON | 10.372 RON | 12.765 RON | 13.678 RON | 19.956 RON | 4.179 RON | 16.279 RON | -2.996 RON | 1.936 RON | -6.248 RON |
Comparație cu 556 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -6.683 RON |
| 23.197 RON |
| 23.321 RON |
| -19.411 RON |
| -43.329 RON |
| Total active | 70.835 RON | 69.874 RON | 112.449 RON | 95.512 RON | 91.816 RON | 89.135 RON | 92.758 RON | 75.788 RON | 74.244 RON | 72.928 RON | 64.128 RON | 60.724 RON | 47.117 RON | 76.097 RON | 52.108 RON | 41.136 RON | 28.449 RON |
|---|
| Active imobilizate | 33.977 RON | 23.872 RON | 15.493 RON | 4.416 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 14 RON | — | 58 RON | 87 RON | 77 RON |
|---|
| Active circulante | 36.858 RON | 46.002 RON | 96.956 RON | 91.096 RON | 91.816 RON | 89.135 RON | 92.758 RON | 75.788 RON | 74.244 RON | 72.928 RON | 64.128 RON | 60.724 RON | 47.103 RON | 76.097 RON | 52.050 RON | 41.049 RON | 28.372 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 22.049 RON | 31.478 RON | 33.906 RON | 44.278 RON | 57.043 RON | 64.769 RON | 71.047 RON | 55.270 RON | 67.370 RON | 48.095 RON | 50.031 RON | 43.828 RON | 37.145 RON | 28.763 RON | 32.627 RON | -7.980 RON | -51.272 RON |
|---|
| Datorii totale | 50.019 RON | 39.031 RON | 79.750 RON | 51.479 RON | 35.023 RON | 24.664 RON | 21.794 RON | 20.624 RON | 6.979 RON | 24.888 RON | 14.153 RON | 17.233 RON | 10.382 RON | 47.682 RON | 20.093 RON | 49.775 RON | 80.446 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|