Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 24 apr. 2024 și 10 feb. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 34 atribuiri.
Mobilier (Rev.2)
Mobilier (Rev.2)
Mobilier (Rev.2)
Mobilier scolar (Rev.2)
Mobilier (Rev.2)
Mobilier (Rev.2)
Mobilier (Rev.2)
Mobilier (Rev.2)
Mobilier (Rev.2)
Mobilier (Rev.2)
Mobilier (Rev.2)
Mobilier scolar (Rev.2)
Mobilier scolar (Rev.2)
Mobilier (Rev.2)
Mobilier (Rev.2)
Mobilier (Rev.2)
Mobilier scolar (Rev.2)
Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Mobilier (Rev.2)
Mobilier (Rev.2)
Mobilier scolar (Rev.2)
Mese, dulapuri, birouri si biblioteci (Rev.2)
Mese, dulapuri, birouri si biblioteci (Rev.2)
Mese, dulapuri, birouri si biblioteci (Rev.2)
Mese, dulapuri, birouri si biblioteci (Rev.2)
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/15694989
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NISTOR-CHINOLE FLORIN
Prin: NISTOR-CHINOLE FLORIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
11.606.405 RON
Profit net
176.918 RON
Capitaluri proprii
1.935.884 RON
Număr mediu salariați
18
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 8.124.913 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 0 RON | 0 RON | 315.646 RON | 10.484 RON | 9.825.158 RON | — | 3.130.637 RON | 431.967 RON | 4.391.689 RON | 4.234.998 RON | 3.155.518 RON | 2.818.341 RON | 6.215.023 RON | 7.696.040 RON | 11.606.405 RON |
| Profit net | -8.498 RON | -1.650 RON | 0 RON | 0 RON | 34.711 RON | 6.879 RON | 341.070 RON | -185.279 RON | 1.406.440 RON | 368.292 RON | 1.388.886 RON | 2.077.105 RON |
Comparație cu 152 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 31), pentru anul 2025.
Peste 99% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 99% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 51.073 RON |
| 29.845 RON |
| 48.949 RON |
| 36.899 RON |
| 176.918 RON |
| Total active | 223 RON | 223 RON | 222 RON | 222 RON | 49.742 RON | 50.165 RON | 1.062.394 RON | 629.540 RON | 1.979.204 RON | 2.986.217 RON | 3.445.528 RON | 4.733.212 RON | 5.736.712 RON | 7.567.534 RON | 8.174.120 RON | 9.158.242 RON | 9.035.528 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.812 RON | 937 RON | 2.924.594 RON | 3.423.391 RON | 3.329.589 RON | 4.438.197 RON | 4.235.858 RON | 3.440.339 RON |
|---|
| Active circulante | 223 RON | 223 RON | 222 RON | 222 RON | 49.742 RON | 50.165 RON | 1.062.394 RON | 629.540 RON | 1.979.204 RON | 2.983.405 RON | 3.444.591 RON | 1.808.618 RON | 2.313.321 RON | 4.237.945 RON | 3.735.923 RON | 4.922.384 RON | 5.595.189 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -54.777 RON | -56.427 RON | -56.428 RON | -56.428 RON | -21.717 RON | -14.838 RON | 326.232 RON | 140.953 RON | 1.357.916 RON | 1.273.578 RON | 1.572.099 RON | 1.735.884 RON | 1.643.273 RON | 1.673.118 RON | 1.722.067 RON | 1.758.966 RON | 1.935.884 RON |
|---|
| Datorii totale | 55.000 RON | 56.650 RON | 56.650 RON | 56.650 RON | 71.459 RON | 65.003 RON | 736.162 RON | 488.587 RON | 621.288 RON | 1.712.639 RON | 1.873.429 RON | 2.997.328 RON | 4.093.439 RON | 5.894.416 RON | 6.452.813 RON | 7.400.050 RON | 7.100.256 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | 0 | — | 1 | 1 | 2 | 3 | 14 | 20 | 19 | 20 | 18 |
|---|