Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 4 iun. 2021 și 4 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 44 atribuiri.
LUCRĂRI DE CONSTRUCȚII ȘI INSTALAȚII NECESARE FINALIZĂRII OBIECTIVULUI - TRANSFORMAREA PATINOARULU
SERVICII DE PROIECTARE: DALI ȘI RAPORT DE EXPERTIZA TEHNICA LA CERINTA DE CALITATE CC+CI
Lucrari de constructii de biblioteci (Rev.2)
Servicii privind “Pasaj zona P-ta Garii – str. Nicolae Balcescu, str. Dorobantilor - SPF”
RAE, expertiză de rezistență și studiu istorico-architectural pentru ansamblul MI
Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Servicii de realizare Studii de teren, documentatie suport si cheltuieli pt. obținerea de avize
Servicii de proiectare PT+DTAC+CS și AT proiect Înfiintarea unui centru de colectare prin aport vol.
Servicii de proiectare DTAC - PT - CAV MARE
Elaborare PT+DTAC ”Amenajare pistă pentru biciclete în Comuna Sângeorgiu de Mureș - tr I
Sercivii de proiectare SF/DALI + DTAC+PT centru de colectare prin aport voluntar
SF ”Amenajare pistă pentru biciclete în Comuna Sângeorgiu de Mureș, Județul Mureș”-TR2
PT ”Amenajare pistă pentru biciclete în Comuna Sângeorgiu de Mureș-trII
SF ”Amenajare pistă pentru biciclete în Comuna Sângeorgiu de Mureș, Județul Mureș”-TR3
Servicii de elaborare a Studiului de Fezabilitate pentru CAV MARE
SERVICII DE ELABORARE S.F.+DTAC+PTH+DDE, pentru proiectul „ÎNFIINȚAREA ȘI DOTAREA UNUI CENTRU ......
Înființare centre colectare prin aport voluntar -serv de proiectare la faza SF + DTAC și PT(DA+CS)
Sercivii SF/DALI + DTAC+PT centru de colectare prin aport voluntar - UAT municipiul Roșiori de Vede
SERVICII DE PROIECTARE PT DEZ, MOD. SI COMPLETAREA SIST. DE MAN INTEGRAT AL DESEURILOR ADV1354611
SF realizarea unui centru de colectare cu aport voluntar pe str. Hotarului, FN
Studiu de Fezabilitate proiect-Înființarea unui centru de colectare prin aport voluntar în Aiud
Servicii de proiectare DTAC+PT centru de colectare prin aport voluntar
SERVICII DE PROIECTARE PT DEZ, MOD. SI COMPLETAREA SIST. DE MAN INTEGRAT AL DESEURILOR ADV1354611
Servicii de proiectare PNRR_centru de colectare
SF - INFIINTARE CENTRU DE COLECTARE PRIN APORT VOLUNTAR
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/15697900
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: GOGOLAK HRUBECZ MARGIT, GOGOLAK HRUBECZ ZSOLT
Prin: GOGOLAK HRUBECZ MARGIT, GOGOLAK HRUBECZ ZSOLT
Prin: GOGOLAK HRUBECZ MARGIT, GOGOLAK HRUBECZ ZSOLT
Prin: GOGOLAK HRUBECZ MARGIT, GOGOLAK HRUBECZ ZSOLT
Prin: GOGOLAK HRUBECZ MARGIT, GOGOLAK HRUBECZ ZSOLT
Prin: GOGOLAK HRUBECZ MARGIT, GOGOLAK HRUBECZ ZSOLT
Prin: GOGOLAK HRUBECZ MARGIT, GOGOLAK HRUBECZ ZSOLT
Prin: GOGOLAK HRUBECZ ZSOLT
Prin: GOGOLAK HRUBECZ MARGIT
Prin: GOGOLAK HRUBECZ MARGIT
Prin: GOGOLAK HRUBECZ ZSOLT
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
4.006.146 RON
Profit net
524.529 RON
Capitaluri proprii
1.369.731 RON
Număr mediu salariați
24
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 4.834.890 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 54.140 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 37.195 RON | 417.900 RON | 16.800 RON | — | 20.970 RON | 1.947.366 RON | 4.162.356 RON | 4.355.813 RON | 5.727.069 RON | 4.406.432 RON | 4.006.146 RON |
| Profit net | -717 RON | -905 RON | 0 RON | -200 RON | -50 RON | -50 RON | 1.652 RON | 20.897 RON | -32.561 RON | -2.420 RON | 11.153 RON |
Comparație cu 545 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 98% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 783.445 RON |
| 1.435.846 RON |
| 408.738 RON |
| 501.709 RON |
| 503.051 RON |
| 524.529 RON |
| Total active | 6.735 RON | 378 RON | 378 RON | 378 RON | 378 RON | 378 RON | 47.076 RON | 75.648 RON | 500 RON | 2.480 RON | 21.546 RON | 1.263.270 RON | 2.052.561 RON | 891.876 RON | 3.817.011 RON | 3.465.814 RON | 4.852.184 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 66.305 RON | 280.101 RON | 284.670 RON | 241.935 RON | 315.417 RON |
|---|
| Active circulante | 6.735 RON | 378 RON | 378 RON | 378 RON | 378 RON | 378 RON | 47.076 RON | 75.648 RON | 500 RON | 2.480 RON | 21.546 RON | 1.263.270 RON | 1.986.256 RON | 611.775 RON | 3.532.341 RON | 3.223.879 RON | 4.536.767 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 87 RON | -817 RON | -817 RON | -1.017 RON | -1.067 RON | -1.117 RON | 555 RON | 21.452 RON | -11.110 RON | -13.520 RON | -2.367 RON | 790.648 RON | 1.480.495 RON | 420.738 RON | 922.447 RON | 940.713 RON | 1.369.731 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.648 RON | 1.195 RON | 1.195 RON | 1.395 RON | 1.445 RON | 1.495 RON | 46.521 RON | 54.196 RON | 11.610 RON | 16.000 RON | 23.913 RON | 477.026 RON | 734.556 RON | 624.048 RON | 2.963.576 RON | 2.791.067 RON | 3.836.783 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | — | — | — | — | — | 2 | 20 | 1 | 1 | 0 | 19 | 29 | 24 | 23 | 22 | 24 |
|---|