Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/15728283
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-03.
Cifră de afaceri
203.146 RON
Profit net
97.905 RON
Capitaluri proprii
-360.657 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 139.233 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 66.530 RON | 56.667 RON | 90.960 RON | 76.529 RON | 79.746 RON | 119.390 RON | 133.392 RON | 108.128 RON | 92.142 RON | 86.090 RON | 120.430 RON | 29.165 RON | 68.404 RON | 126.596 RON | 112.510 RON | 146.258 RON | 203.146 RON |
| Profit net | -18.666 RON | -14.244 RON | -3.067 RON | -20.820 RON | -43.450 RON | -28.257 RON | -32.345 RON | -44.546 RON | -72.761 RON |
Comparație cu 100 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 14), pentru anul 2025.
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -91.318 RON |
| -68.409 RON |
| -55.882 RON |
| 20.746 RON |
| 15.927 RON |
| -48.399 RON |
| 42.198 RON |
| 97.905 RON |
| Total active | 138.165 RON | 69.111 RON | 73.299 RON | 59.976 RON | 64.325 RON | 53.148 RON | 54.802 RON | 44.514 RON | 46.608 RON | 33.761 RON | 32.114 RON | 34.666 RON | 46.402 RON | 34.306 RON | 59.387 RON | 58.618 RON | 62.625 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 138.165 RON | 69.111 RON | 73.299 RON | 59.976 RON | 64.325 RON | 53.148 RON | 54.802 RON | 44.514 RON | 46.608 RON | 33.761 RON | 32.114 RON | 34.666 RON | 46.402 RON | 34.306 RON | 59.387 RON | 58.618 RON | 62.625 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -30.025 RON | -44.269 RON | -47.336 RON | -68.156 RON | -111.606 RON | -139.863 RON | -172.208 RON | -216.754 RON | -289.515 RON | -380.833 RON | -449.242 RON | -505.124 RON | -484.379 RON | -452.361 RON | -500.760 RON | -458.562 RON | -360.657 RON |
|---|
| Datorii totale | 168.190 RON | 113.380 RON | 120.635 RON | 128.132 RON | 175.931 RON | 193.011 RON | 227.010 RON | 261.268 RON | 336.123 RON | 414.594 RON | 481.356 RON | 539.790 RON | 530.781 RON | 486.667 RON | 560.147 RON | 517.180 RON | 423.282 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 6 | 6 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 7 | 7 | 7 | 6 | 4 | 3 | 2 | 1 |
|---|