Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 18 dec. 2020 și 11 feb. 2026.
Servicii de reparare retea internet
SERVICII DE MENTENANTA SI REPARATII SISTEM SUPRAVEGHERE VIDEO
SERVICII DE INTERNET
Echipamente de montaj video
SISTEM SUPRAVEGHERE VIDEO
INSTALARE SISTEM DE SUPRAVEGHERE
Servicii de mentenanta la sistemele de supraveghere video
INSTALARE RUTERE SI SERVICII DE INTERNET
Abonament Internet
Reparare retea camere supraveghere video
Servicii de mentenanta la sistemele de supraveghere video
Servicii de mentenanta la sistemele de supraveghere video
Servicii reparatie sistem supraveghere video comunal
Mentenanta sistem supraveghere video
Instalare cabluri retea
Achizitie instalare cabluri retea informatica
Toner
Reparații calculatoare și mentenanță
Verificare rețea locală
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/15739770
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: VLĂDUŢI SILVIU-VALENTIN
Prin: VLĂDUŢI SILVIU-VALENTIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
339.710 RON
Profit net
-127.452 RON
Capitaluri proprii
260.790 RON
Număr mediu salariați
8
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 331.333 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 92.806 RON | 107.078 RON | 116.335 RON | 142.761 RON | 294.654 RON | 265.042 RON | 198.097 RON | 178.350 RON | 152.960 RON | 180.500 RON | 203.025 RON | 299.905 RON | 294.315 RON | 297.696 RON | 263.671 RON | 298.180 RON | 339.710 RON |
| Profit net | 7.052 RON | 9.980 RON | 25.197 RON | 36.241 RON | 137.348 RON | 99.172 RON | 38.490 RON | 47.340 RON | 86.324 RON | 68.802 RON | 107.673 RON | 174.497 RON |
Comparație cu 1522 firme din România cu același domeniu de activitate (CAEN 61), pentru anul 2025.
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 5% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 57.227 RON |
| 190.756 RON |
| 445.176 RON |
| -107.054 RON |
| -127.452 RON |
| Total active | 27.652 RON | 57.302 RON | 83.940 RON | 114.730 RON | 291.346 RON | 430.998 RON | 463.139 RON | 485.436 RON | 559.445 RON | 642.311 RON | 746.558 RON | 934.389 RON | 1.546.267 RON | 969.341 RON | 742.681 RON | 615.873 RON | 531.347 RON |
|---|
| Active imobilizate | 9.829 RON | 3.297 RON | 364 RON | 0 RON | — | 27.000 RON | 13.500 RON | — | — | — | — | — | — | — | 610.490 RON | 539.575 RON | 456.916 RON |
|---|
| Active circulante | 17.823 RON | 54.005 RON | 83.576 RON | 114.730 RON | 291.346 RON | 403.998 RON | 449.639 RON | 485.436 RON | 559.445 RON | 642.311 RON | 746.558 RON | 934.389 RON | 1.546.267 RON | 969.341 RON | 132.191 RON | 76.298 RON | 74.431 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 14.842 RON | 24.822 RON | 50.019 RON | 86.261 RON | 223.438 RON | 323.566 RON | 362.056 RON | 408.689 RON | 495.113 RON | 563.915 RON | 671.588 RON | 846.085 RON | 903.311 RON | 312.790 RON | 495.296 RON | 388.242 RON | 260.790 RON |
|---|
| Datorii totale | 12.810 RON | 32.480 RON | 33.921 RON | 28.469 RON | 67.908 RON | 107.432 RON | 101.083 RON | 76.747 RON | 64.332 RON | 78.396 RON | 74.970 RON | 88.304 RON | 127.756 RON | 160.724 RON | 223.900 RON | 227.020 RON | 270.557 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 5 | 3 | 3 | 8 | 8 |
|---|