Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/15790188
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GHIOCA VASILE
Prin: GHIOCA VASILE
Prin: GHIOCA VASILE
Prin: GHIOCA VASILE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
322.488 RON
Profit net
-61.486 RON
Capitaluri proprii
71.343 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 289.656 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 100.441 RON | 83.296 RON | 67.917 RON | 79.308 RON | 196.171 RON | 115.501 RON | 111.607 RON | 142.205 RON | 192.625 RON | 218.020 RON | 285.196 RON | 258.595 RON | 310.231 RON | 155.397 RON | 232.649 RON | 165.796 RON | 322.488 RON |
| Profit net | -90 RON | -1.572 RON | -2.242 RON | -6.504 RON | 27.638 RON | 887 RON | 9.604 RON | 2.557 RON | 9.440 RON | 10.190 RON | 34.943 RON |
Comparație cu 182 firme din județul Ialomiţa care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2025.
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 11.877 RON |
| 63.773 RON |
| 2.425 RON |
| 35.592 RON |
| -51.397 RON |
| -61.486 RON |
| Total active | 60.683 RON | 53.966 RON | 77.055 RON | 100.297 RON | 46.293 RON | 52.512 RON | 77.892 RON | 87.642 RON | 100.622 RON | 93.593 RON | 131.001 RON | 143.949 RON | 211.994 RON | 197.156 RON | 199.727 RON | 219.328 RON | 202.983 RON |
|---|
| Active imobilizate | 228 RON | 145 RON | 62 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 10.166 RON | 7.974 RON | 11.804 RON | 8.188 RON | 57.169 RON |
|---|
| Active circulante | 60.455 RON | 53.821 RON | 76.993 RON | 100.297 RON | 46.293 RON | 52.512 RON | 77.892 RON | 87.642 RON | 100.622 RON | 93.593 RON | 131.001 RON | 143.949 RON | 201.828 RON | 189.182 RON | 187.923 RON | 211.140 RON | 145.814 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 23.804 RON | 22.232 RON | 19.990 RON | 13.486 RON | 41.124 RON | 42.011 RON | 51.616 RON | 54.172 RON | 63.612 RON | 73.802 RON | 108.745 RON | 120.622 RON | 184.395 RON | 186.434 RON | 184.226 RON | 132.829 RON | 71.343 RON |
|---|
| Datorii totale | 36.879 RON | 31.734 RON | 57.437 RON | 86.811 RON | 5.169 RON | 10.501 RON | 26.276 RON | 33.470 RON | 37.010 RON | 19.791 RON | 22.256 RON | 23.327 RON | 27.599 RON | 10.722 RON | 15.501 RON | 86.499 RON | 131.640 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
|---|