Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

FC

FINTAR CONSTRUCT SRL

Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
funcțiune Plătitor de TVAProfil nerevendicat
CUI
15808374
Nr. reg.
J12/2837/2003
Înființată
13/10/2003
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4711

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

1,2 mil. RON

2025

Profit net

77,1 K RON

2025

Angajați

2

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4711 — Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SRL
Administrație fiscală
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 13/10/2003

    Înființarea companiei

  2. 2015-02-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. SĂLAJULUI, Nr. 1, CP 400229, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, Romania
Cod poștal
400229
Data înregistrării
13/10/2003

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/15808374

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei FINTAR CONSTRUCT SRL este 15808374.

FINTAR CONSTRUCT SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J12/2837/2003, din data de 13/10/2003.

FINTAR CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str. SĂLAJULUI, Nr. 1, CP 400229, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, România.

Activitatea principală este CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.

Da, FINTAR CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din data de 2015-02-01.

Da, conform datelor publice ANAF, FINTAR CONSTRUCT SRL este activă.

În 2025, FINTAR CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.226.311 RON, cu 2 angajați.

Companii similare

CATMAR IMPROVEMENT S.R.L.
Sat Floreşti Com. Floreşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
TYRANNO SERVICE SRL
Sat Vlaha, Comuna Savadisla
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
COOPERATIVA DE CONSUM BAISOARA SOCIETATE COOPERATIVA
Sat Valea Ierii, Comuna Valea Ierii
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ALIMNIK SRL
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CONSTRAL SRL
Sat Cătina, Comuna Cătina
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
LA TARANU S.R.L.
Sat Urisor, Comuna Caseiu
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
PRAF DE ŢARĂ SRL
Sat Poieni, Comuna Poieni
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
DUCODAN SRL
Sat Luna de Jos, Comuna Dăbâca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
CATMAR IMPROVEMENT S.R.L.Sat Floreşti Com. FloreştiCluj—
TYRANNO SERVICE SRLSat Vlaha, Comuna SavadislaClujComerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
COOPERATIVA DE CONSUM BAISOARA SOCIETATE COOPERATIVASat Valea Ierii, Comuna Valea IeriiClujComerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
ALIMNIK SRLMunicipiul Cluj-NapocaClujComerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CONSTRAL SRLSat Cătina, Comuna CătinaClujComerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
LA TARANU S.R.L.Sat Urisor, Comuna CaseiuClujComerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
PRAF DE ŢARĂ SRLSat Poieni, Comuna PoieniClujComerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
DUCODAN SRLSat Luna de Jos, Comuna DăbâcaClujComerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Contact

Str. SĂLAJULUI, Nr. 1, CP 400229 · Municipiul Cluj-Napoca, Cluj

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
1.226.311 RON−37%
Profit net
77.104 RON−60%
Angajați
2
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 feb. 2015
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Administrație fiscală
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Verificat ultima dată la 14 sept. 2026

Explorează

  • Firme din Cluj
  • Firme din Cluj-Napoca
  • Firme cu același domeniu: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • Plătitor de TVAdin 01.02.2015

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-09-14.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).

  • TACHIDOR ANC SRLCluj

    Prin: CHIOREAN TARFIN

  • TAXI CLUB ALIMENTATIE PUBLICA SRLCluj · radiată

    Prin: CHIOREAN TARFIN

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Cifra de afaceri a scăzut cu 37% în 2025

Cifră de afaceri

1.226.311 RON

-37,5%

Profit net

77.104 RON

-60,0%

Capitaluri proprii

300.220 RON

34,6%

Număr mediu salariați

2

-50,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 3.328.570 RON

65din 100Risc mediu — clasa B

Cum a fost calculat

  • LichiditateBună20/25
  • CapitalizareBună19/25
  • ProfitabilitateBună20/25
  • TendințăÎn scădere6/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
1,52

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
1,52

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
65,1 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
6,3 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
9 %
Cifră de afaceri / salariat
613.156 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator200920102011201220132014201520162017201820192020

Comparație cu 4009 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri1.226.311 RON
    P25 54.005 RONMediană 235.811 RONP75 885.492 RON

    Peste 80% dintre firmele comparabile

  • Profit net77.104 RON
    P25 -9.381 RONMediană 5.167 RONP75 58.304 RON

    Peste 78% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați2
    P25 1Mediană 1P75 3

    Peste 71% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat613.156 RON
    P25 141.268 RONMediană 275.360 RONP75 529.944 RON

    Peste 79% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

2021
2022
2023
2024
2025
Cifră de afaceri——0 RON88.857 RON0 RON293.070 RON975.100 RON1.766.318 RON2.474.901 RON2.128.743 RON2.258.728 RON3.154.575 RON3.857.715 RON3.603.440 RON2.281.234 RON1.960.650 RON1.226.311 RON
Profit net-1.105 RON-1.105 RON0 RON-2.554 RON0 RON3.295 RON20.963 RON75.719 RON203.096 RON148.756 RON144.964 RON361.459 RON350.911 RON345.869 RON264.929 RON192.553 RON77.104 RON
Total active88.626 RON88.626 RON88.368 RON4.720 RON4.720 RON122.757 RON101.974 RON370.464 RON762.726 RON742.907 RON938.404 RON1.513.488 RON1.170.427 RON682.665 RON826.662 RON598.570 RON859.934 RON
Active imobilizate———————————49.293 RON59.945 RON42.866 RON14.877 RON12.585 RON10.293 RON
Active circulante88.626 RON88.626 RON88.368 RON4.720 RON4.720 RON122.757 RON101.974 RON370.464 RON762.726 RON742.907 RON938.404 RON1.464.195 RON1.110.482 RON639.799 RON811.785 RON585.985 RON849.641 RON
Capitaluri proprii-12.217 RON-12.217 RON-12.217 RON-14.771 RON-14.771 RON-11.476 RON9.487 RON85.206 RON203.336 RON277.092 RON422.056 RON783.515 RON722.193 RON374.547 RON639.477 RON223.116 RON300.220 RON
Datorii totale100.843 RON100.843 RON100.585 RON19.491 RON19.491 RON134.233 RON92.487 RON285.258 RON559.390 RON465.815 RON516.348 RON729.973 RON448.234 RON308.118 RON187.185 RON375.454 RON559.714 RON
Număr mediu salariați—————966667777542

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă