Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/15859297
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TOMA FLORINA
Prin: TOMA FLORINA
Prin: TOMA FLORINA
Prin: TOMA FLORINA
Prin: TOMA FLORINA
Prin: TOMA FLORINA
Prin: TOMA FLORINA
Prin: TOMA FLORINA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
66.830 RON
Profit net
-49.416 RON
Capitaluri proprii
32.647 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 158.961 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 1729 firme din județul Dâmboviţa care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 23% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 11% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 56.429 RON | 42.146 RON | 37.854 RON | 41.695 RON | 47.822 RON | 46.309 RON | 87.677 RON | 139.352 RON | 164.867 RON | 199.050 RON | 178.269 RON | 79.285 RON | 95.100 RON | 127.824 RON | 161.795 RON | 157.450 RON | 66.830 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -7.192 RON | -9.115 RON | -6.331 RON | -1.336 RON | 259 RON | 568 RON | 4.329 RON | 949 RON | 11.544 RON | 3.132 RON | -10.153 RON | -6.768 RON | 24.621 RON | 22.610 RON | 48.074 RON | 33.334 RON | -49.416 RON |
| Total active | 8.103 RON | 4.811 RON | 4.104 RON | 6.038 RON | 7.942 RON | 11.755 RON | 32.111 RON | 35.791 RON | 47.841 RON | 36.272 RON | 26.862 RON | 25.732 RON | 29.400 RON | 33.779 RON | 71.497 RON | 90.069 RON | 37.633 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 2.449 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 8.103 RON | 4.811 RON | 4.104 RON | 6.038 RON | 7.942 RON | 9.306 RON | 32.111 RON | 35.791 RON | 47.841 RON | 36.272 RON | 26.862 RON | 25.732 RON | 29.400 RON | 33.779 RON | 71.497 RON | 90.069 RON | 37.633 RON |
| Capitaluri proprii | -13.654 RON | -22.769 RON | -29.100 RON | -30.436 RON | -30.177 RON | -29.609 RON | -25.280 RON | -24.332 RON | -12.788 RON | -9.656 RON | -19.809 RON | -26.577 RON | -1.955 RON | 20.655 RON | 68.729 RON | 82.063 RON | 32.647 RON |
| Datorii totale | 22.750 RON | 28.936 RON | 34.386 RON | 37.485 RON | 39.130 RON | 42.374 RON | 58.958 RON | 61.639 RON | 62.169 RON | 47.480 RON | 47.944 RON | 53.525 RON | 32.394 RON | 14.262 RON | 4.060 RON | 8.006 RON | 4.986 RON |
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |