Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 11 ian. 2017 și 24 sept. 2020.
Se afișează cele mai recente 25 din 44 atribuiri.
Placute frana fata Opel, ulei motor, Ulei diesel
filtru aer,Ulei diesel,Filtru de ulei VW Crafter,ulei motor
ulei motorSolutie Parbriz acumulator auto
Piese auto
ACHIZITIE PIESE DE MASINA
09134100-8 Ulei Diesel (Rev.2)
Filtre de ulei, de benzina si filtre de aspiratie a aerului (Rev
34640000-5 Elemente auto (Rev.2)
1] antigel
Rulment Amortizor
bucsa directie
Pivot directie
cap bara
Ulei diesel
Ulei diesel
Ulei ATF
Motoras incalzitor
Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (
antigel
Solutie parbriz
Pneuri pentru autovehicule
Ulei diesel
14] bec
antigel
filtru combustibil
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/15871029
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
344.322 RON
Profit net
444 RON
Capitaluri proprii
17.009 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 358.654 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 319.313 RON | 396.263 RON | 402.154 RON | 307.960 RON | 311.050 RON | 298.964 RON | 296.817 RON | 346.294 RON | 321.452 RON | 352.459 RON | 348.582 RON | 381.662 RON | 378.410 RON | 351.863 RON | 354.260 RON | 369.845 RON | 344.322 RON |
| Profit net | 7.945 RON | 12.138 RON | 15.896 RON | 7.163 RON | 9.797 RON | 7.233 RON | 11.581 RON | 25.116 RON | 168 RON | 549 RON | -18.009 RON | -2.937 RON |
Comparație cu 2341 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -20.263 RON |
| 15 RON |
| 16.161 RON |
| 11.548 RON |
| 444 RON |
| Total active | 106.826 RON | 130.035 RON | 131.604 RON | 136.780 RON | 144.378 RON | 136.768 RON | 139.738 RON | 122.342 RON | 126.133 RON | 134.097 RON | 118.885 RON | 117.520 RON | 100.127 RON | 94.582 RON | 111.793 RON | 100.708 RON | 100.980 RON |
|---|
| Active imobilizate | 19.352 RON | 10.212 RON | 1.425 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 87.474 RON | 119.823 RON | 130.179 RON | 136.780 RON | 144.378 RON | 136.768 RON | 139.738 RON | 122.342 RON | 126.133 RON | 134.097 RON | 118.885 RON | 117.520 RON | 100.127 RON | 94.582 RON | 111.793 RON | 100.708 RON | 100.980 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 30.462 RON | 42.600 RON | 58.496 RON | 65.659 RON | 75.456 RON | 82.689 RON | 94.270 RON | 68.332 RON | 68.500 RON | 69.049 RON | 51.040 RON | 48.103 RON | 27.840 RON | 27.856 RON | 44.017 RON | 16.564 RON | 17.009 RON |
|---|
| Datorii totale | 76.364 RON | 87.435 RON | 73.108 RON | 71.121 RON | 68.922 RON | 54.079 RON | 45.468 RON | 54.010 RON | 57.633 RON | 65.048 RON | 67.845 RON | 69.417 RON | 72.287 RON | 66.726 RON | 67.776 RON | 84.144 RON | 83.971 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
|---|