Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/15897185
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-12.
Cifră de afaceri
325.580 RON
Profit net
229.945 RON
Capitaluri proprii
341.478 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 268.664 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 20.840 RON | 23.400 RON | 38.250 RON | 35.920 RON | 34.320 RON | 45.390 RON | 74.920 RON | 88.350 RON | 112.820 RON | 111.700 RON | 119.210 RON | 128.830 RON | 150.715 RON | 161.040 RON | 223.780 RON | 291.570 RON | 325.580 RON |
| Profit net | 9.867 RON | 8.225 RON | 14.633 RON | 6.636 RON | 5.720 RON | 12.112 RON | 24.029 RON | 40.467 RON | 59.179 RON | 28.059 RON | 53.006 RON | 53.689 RON | 21.957 RON |
Comparație cu 67 firme din județul Tulcea care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 6.212 RON |
| 105.290 RON |
| 153.403 RON |
| 229.945 RON |
| Total active | 13.972 RON | 16.173 RON | 29.888 RON | 35.801 RON | 42.181 RON | 53.857 RON | 66.697 RON | 84.581 RON | 127.689 RON | 103.635 RON | 136.350 RON | 239.257 RON | 224.285 RON | 134.892 RON | 222.005 RON | 276.849 RON | 348.622 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 195.405 RON | 143.297 RON | 91.189 RON | 41.675 RON | 1.206 RON | 15.491 RON |
|---|
| Active circulante | 13.972 RON | 16.173 RON | 29.888 RON | 35.801 RON | 42.181 RON | 53.857 RON | 66.697 RON | 84.581 RON | 127.689 RON | 103.635 RON | 136.350 RON | 43.852 RON | 80.988 RON | 43.703 RON | 180.330 RON | 275.643 RON | 333.131 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 5.945 RON | 14.170 RON | 28.803 RON | 35.439 RON | 41.159 RON | 53.271 RON | 65.299 RON | 81.738 RON | 125.127 RON | 94.006 RON | 118.953 RON | 172.587 RON | 194.543 RON | 117.410 RON | 216.736 RON | 264.849 RON | 341.478 RON |
|---|
| Datorii totale | 8.027 RON | 2.003 RON | 1.085 RON | 362 RON | 1.022 RON | 586 RON | 1.398 RON | 2.843 RON | 2.562 RON | 9.629 RON | 17.397 RON | 66.670 RON | 29.742 RON | 17.482 RON | 5.269 RON | 12.000 RON | 7.321 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 |
|---|