Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16033551
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PASCU CRISTINA COCUŢA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
706.982 RON
Profit net
-10.638 RON
Capitaluri proprii
18.112 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 952.151 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 193.621 RON | 141.669 RON | 101.880 RON | 89.090 RON | 49.301 RON | 190.889 RON | 403.657 RON | 595.376 RON | 682.023 RON | 730.934 RON | 682.997 RON | 755.547 RON | 713.975 RON | 753.145 RON | 812.698 RON | 738.635 RON | 706.982 RON |
| Profit net | -16.144 RON | -13.815 RON | -13.898 RON | -10.875 RON | -20.350 RON | -1.114 RON | 47.693 RON | 61.043 RON | 40.618 RON | 44.381 RON |
Comparație cu 937 firme din județul Caraş-Severin care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 28% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 9.547 RON |
| 15.501 RON |
| 38.012 RON |
| 134.210 RON |
| -37.334 RON |
| -168.314 RON |
| -10.638 RON |
| Total active | 16.584 RON | 21.629 RON | 12.312 RON | 7.530 RON | 2.097 RON | 113.288 RON | 130.073 RON | 191.567 RON | 310.415 RON | 437.617 RON | 425.422 RON | 475.419 RON | 469.120 RON | 560.810 RON | 434.426 RON | 257.193 RON | 202.702 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 17.422 RON | 20.413 RON | 141.522 RON | 134.722 RON | 127.922 RON | 110.174 RON | 108.097 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 16.584 RON | 21.629 RON | 12.312 RON | 7.530 RON | 2.097 RON | 113.288 RON | 130.073 RON | 174.145 RON | 290.002 RON | 296.095 RON | 290.700 RON | 347.497 RON | 358.946 RON | 452.713 RON | 434.426 RON | 257.193 RON | 202.702 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -40.440 RON | -54.255 RON | -68.152 RON | -79.028 RON | -99.378 RON | -100.492 RON | -52.799 RON | 8.245 RON | 109.906 RON | 154.525 RON | 164.073 RON | 179.574 RON | 217.585 RON | 275.771 RON | 201.683 RON | 33.370 RON | 18.112 RON |
|---|
| Datorii totale | 57.024 RON | 75.884 RON | 80.464 RON | 86.558 RON | 101.475 RON | 213.780 RON | 182.872 RON | 184.293 RON | 201.480 RON | 284.063 RON | 262.320 RON | 296.816 RON | 251.535 RON | 285.039 RON | 232.743 RON | 223.823 RON | 184.590 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 3 | 1 | 1 | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 |
|---|