Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16104504
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GHERGHINITA ANISOARA
Prin: GHERGHINITA ANISOARA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
560.246 RON
Profit net
-49.472 RON
Capitaluri proprii
115.464 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 566.180 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 421.754 RON | 364.345 RON | 288.901 RON | 298.798 RON | 221.115 RON | 293.328 RON | 398.158 RON | 259.009 RON | 280.965 RON | 296.637 RON | 392.647 RON | 496.788 RON | 572.533 RON | 613.788 RON | 519.612 RON | 554.940 RON | 560.246 RON |
| Profit net | -52.785 RON | 39.496 RON | 2.022 RON | 449 RON | -3.920 RON | 9.129 RON | 7.978 RON | -16.157 RON | 18.775 RON | 12.772 RON | 11.991 RON |
Comparație cu 3594 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 12% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.400 RON |
| 58.706 RON |
| 41.614 RON |
| 12.437 RON |
| 2.832 RON |
| -49.472 RON |
| Total active | 218.789 RON | 162.265 RON | 214.358 RON | 191.397 RON | 142.361 RON | 235.787 RON | 215.894 RON | 169.484 RON | 208.063 RON | 241.370 RON | 219.497 RON | 236.151 RON | 294.355 RON | 373.270 RON | 374.048 RON | 387.479 RON | 262.696 RON |
|---|
| Active imobilizate | 36.968 RON | 23.414 RON | 7.394 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.567 RON | 2.140 RON |
|---|
| Active circulante | 181.821 RON | 138.851 RON | 206.964 RON | 191.397 RON | 142.361 RON | 235.787 RON | 215.894 RON | 169.484 RON | 208.063 RON | 241.370 RON | 219.497 RON | 236.151 RON | 294.355 RON | 373.270 RON | 374.048 RON | 383.912 RON | 260.556 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -36.822 RON | 2.674 RON | 4.696 RON | 5.260 RON | 1.340 RON | 10.469 RON | 18.447 RON | 2.290 RON | 21.064 RON | 34.955 RON | 46.946 RON | 49.346 RON | 108.052 RON | 149.666 RON | 162.103 RON | 164.935 RON | 115.464 RON |
|---|
| Datorii totale | 255.611 RON | 159.591 RON | 209.662 RON | 186.137 RON | 141.021 RON | 225.318 RON | 197.447 RON | 167.194 RON | 186.999 RON | 206.415 RON | 172.551 RON | 186.805 RON | 186.303 RON | 223.604 RON | 211.945 RON | 222.544 RON | 147.232 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|