Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16135179
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: DUMITRESCU IONUŢ LUCIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
7.377.002 RON
Profit net
1.227.903 RON
Capitaluri proprii
1.562.311 RON
Număr mediu salariați
65
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 3.962.874 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 22.755 RON | 28.985 RON | 16.828 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.500 RON | 18.490 RON | 98.658 RON | 1.645.476 RON | 3.580.782 RON | 5.706.106 RON | 7.377.002 RON |
| Profit net | 841 RON | 3.554 RON | 2.360 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | -4.958 RON | 13.241 RON | 25.466 RON | 351.122 RON | 850.114 RON | 994.909 RON | 1.227.903 RON |
| Total active | 7.922 RON | 11.178 RON | 13.287 RON |
Comparație cu 58 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 78), pentru anul 2025.
Peste 98% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 22.328 RON |
| 44.990 RON |
| 45.538 RON |
| 718.680 RON |
| 1.200.465 RON |
| 985.863 RON |
| 2.111.551 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 6.509 RON | 12.742 RON | 92.250 RON | 422.207 RON |
|---|
| Active circulante | 7.922 RON | 11.178 RON | 13.287 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 22.328 RON | 44.990 RON | 45.538 RON | 712.171 RON | 1.187.723 RON | 893.613 RON | 1.689.344 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 7.372 RON | 10.926 RON | 13.287 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | -4.758 RON | 8.483 RON | 33.949 RON | 33.949 RON | 884.063 RON | 334.408 RON | 1.562.311 RON |
|---|
| Datorii totale | 550 RON | 252 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 27.086 RON | 36.507 RON | 11.589 RON | 684.731 RON | 316.918 RON | 652.665 RON | 556.110 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — | 1 | 1 | 41 | 57 | 65 |
|---|