Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16161186
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: IFRIM CORNELIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
333.950 RON
Profit net
30.956 RON
Capitaluri proprii
43.188 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 350.998 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 48.603 RON | 45.433 RON | 57.560 RON | 62.523 RON | 67.998 RON | 35.697 RON | 90.727 RON | 82.910 RON | 81.755 RON | 129.345 RON | 181.340 RON | 279.818 RON | 376.730 RON | 397.435 RON | 184.267 RON | 286.330 RON | 333.950 RON |
| Profit net | -5.807 RON | -2.917 RON | 10.504 RON | 9.486 RON | 921 RON | 1.371 RON | 18.659 RON | 11.119 RON | 1.032 RON | 11.471 RON | 4.872 RON | 17.964 RON |
Comparație cu 54 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 23), pentru anul 2025.
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 7.349 RON |
| -9.992 RON |
| -170.619 RON |
| 37.993 RON |
| 30.956 RON |
| Total active | 21.807 RON | 20.407 RON | 36.355 RON | 43.355 RON | 37.402 RON | 52.739 RON | 52.342 RON | 49.533 RON | 65.901 RON | 59.395 RON | 66.044 RON | 76.146 RON | 173.395 RON | 203.984 RON | 220.122 RON | 102.169 RON | 82.115 RON |
|---|
| Active imobilizate | 11.162 RON | 11.162 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 82.835 RON | 70.415 RON | 70.415 RON | 70.415 RON | 57.935 RON |
|---|
| Active circulante | 10.645 RON | 9.245 RON | 36.355 RON | 43.355 RON | 37.402 RON | 52.739 RON | 52.342 RON | 49.533 RON | 65.901 RON | 59.395 RON | 66.044 RON | 76.146 RON | 90.560 RON | 133.569 RON | 149.707 RON | 31.754 RON | 24.180 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 6.280 RON | 3.363 RON | 13.867 RON | 23.353 RON | 24.274 RON | 25.645 RON | 44.304 RON | 44.923 RON | 45.955 RON | 56.394 RON | 61.266 RON | 74.358 RON | 81.707 RON | 71.710 RON | -98.913 RON | 12.232 RON | 43.188 RON |
|---|
| Datorii totale | 15.527 RON | 17.044 RON | 22.488 RON | 20.002 RON | 13.128 RON | 27.094 RON | 8.038 RON | 4.610 RON | 19.946 RON | 3.001 RON | 4.778 RON | 1.788 RON | 91.688 RON | 132.274 RON | 319.035 RON | 89.937 RON | 38.927 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 4 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | 5 | 6 | 5 | 6 | 5 | 3 |
|---|