Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 17 mar. 2016 și 21 apr. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 116 atribuiri.
Prestari servicii de curatenie si intretinere
Prestari servicii de curatenie si intretinere luna aprilie 2026
Prestari servicii de curatenie si igienizare DIICOT BT Valcea
Prestari servicii de curatenie si igienizare DIICOT BT Valcea
Prestari servicii de curatenie si igienizare DIICOT BT Valcea
Prestari servicii de curatenie si igienizare DIICOT BT Valcea
CPV: 90900000-6 Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
Prestari servicii de curatenie si intretinere
Prestari servicii de curatenie si intretinere
Prestari servicii de curatenie si igienizare
Prestari servicii de curatenie si igienizare
CPV: 90900000-6 Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
CRPC SV OLTENIA-CJPC VALCEA -Servicii de curatenie si intretinere sediu Comisariat Valcea
Servicii de curatare a birourilor (Rev.2)
Prestari servicii de curatenie si igienizare
Prestari servicii de curatenie si igienizare
Prestari servicii de curatenie si igienizare
CPV: 90900000-6 Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
Servicii de intretinere si curatenie interioara cladiri INC-DTCI ICSI Rm Valcea
Prestari servicii de curatenie si igienizare
Servicii de curatenie si intretinere
Servicii de curatare a birourilor (Rev.2)
Servicii de curatenie si intretinere birouri CJPC VALCEA
Prestari servicii de curatenie si igienizare
SERVICII DE CURATENIE PENTRU INSPECTORATUL DE CONCURENTA RAMNICU VALCEA PENTRU ANUL 2023
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 24 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16191748
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
296.948 RON
Profit net
98.656 RON
Capitaluri proprii
363.353 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 357.784 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 91.327 RON | 86.107 RON | 98.099 RON | 137.502 RON | 177.655 RON | 193.994 RON | 216.620 RON | 219.270 RON | 217.544 RON | 281.694 RON | 295.394 RON | 295.852 RON | 297.920 RON | 296.290 RON | 298.329 RON | 293.854 RON | 296.948 RON |
| Profit net | 61.326 RON | 24.190 RON | 36.190 RON | 46.412 RON | 32.306 RON | 79.015 RON | 95.439 RON | 80.428 RON | 114.472 RON | 111.888 RON | 88.295 RON | 105.212 RON |
Comparație cu 76 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 87.497 RON |
| 29.414 RON |
| 5.859 RON |
| 91.162 RON |
| 98.656 RON |
| Total active | 134.744 RON | 159.558 RON | 195.444 RON | 243.184 RON | 277.364 RON | 356.938 RON | 456.469 RON | 534.925 RON | 649.539 RON | 767.706 RON | 847.501 RON | 946.987 RON | 1.038.416 RON | 354.401 RON | 320.218 RON | 372.526 RON | 377.396 RON |
|---|
| Active imobilizate | 172 RON | 172 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 97.215 RON | 90.552 RON | 83.889 RON | 77.227 RON |
|---|
| Active circulante | 134.572 RON | 159.386 RON | 195.444 RON | 243.184 RON | 277.364 RON | 356.938 RON | 456.469 RON | 534.925 RON | 649.539 RON | 767.706 RON | 847.501 RON | 946.987 RON | 1.038.416 RON | 257.186 RON | 229.666 RON | 288.637 RON | 300.169 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 132.273 RON | 156.463 RON | 192.652 RON | 238.073 RON | 270.378 RON | 349.402 RON | 444.841 RON | 525.270 RON | 639.742 RON | 751.630 RON | 829.399 RON | 934.612 RON | 1.022.109 RON | 336.443 RON | 307.302 RON | 357.497 RON | 363.353 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.471 RON | 3.095 RON | 2.792 RON | 5.111 RON | 6.986 RON | 7.536 RON | 11.628 RON | 9.655 RON | 9.797 RON | 16.076 RON | 18.102 RON | 12.375 RON | 16.307 RON | 17.958 RON | 12.916 RON | 15.029 RON | 14.043 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 4 | 5 | 6 | 7 | — | 9 | 7 | — | — | — | — | — | — | 4 | 4 | 4 |
|---|