Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16201345
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: BUJOREANU LUCICA
Prin: BUJOREANU SĂNDEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
296.391 RON
Profit net
-34.526 RON
Capitaluri proprii
-772.220 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 281.304 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 115.903 RON | 126.546 RON | 158.392 RON | 164.643 RON | 155.421 RON | 158.497 RON | 251.996 RON | 161.163 RON | 139.426 RON | 163.678 RON | 163.354 RON | 143.314 RON | 251.980 RON | 267.652 RON | 276.221 RON | 291.814 RON | 296.391 RON |
| Profit net | -30.824 RON | -33.843 RON | -22.126 RON | -33.540 RON | -50.839 RON | -56.547 RON | -39.490 RON | -58.363 RON | -68.229 RON |
Comparație cu 881 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Peste 11% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -82.116 RON |
| -89.094 RON |
| -69.090 RON |
| -17.088 RON |
| -14.622 RON |
| -38.662 RON |
| -31.074 RON |
| -34.526 RON |
| Total active | 87.971 RON | 119.721 RON | 126.135 RON | 137.298 RON | 137.117 RON | 120.530 RON | 165.011 RON | 197.706 RON | 221.660 RON | 212.151 RON | 202.402 RON | 226.870 RON | 209.123 RON | 205.783 RON | 208.372 RON | 199.790 RON | 221.460 RON |
|---|
| Active imobilizate | 2.735 RON | 2.006 RON | 911 RON | 182 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 85.236 RON | 117.715 RON | 125.224 RON | 137.116 RON | 137.117 RON | 120.530 RON | 165.011 RON | 197.706 RON | 221.660 RON | 212.151 RON | 202.402 RON | 226.870 RON | 209.123 RON | 205.783 RON | 208.372 RON | 199.790 RON | 221.460 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -32.977 RON | -66.820 RON | -88.946 RON | -122.486 RON | -173.325 RON | -229.872 RON | -269.362 RON | -327.719 RON | -395.948 RON | -478.064 RON | -567.159 RON | -636.248 RON | -653.336 RON | -667.958 RON | -706.621 RON | -737.695 RON | -772.220 RON |
|---|
| Datorii totale | 120.948 RON | 186.541 RON | 215.081 RON | 259.784 RON | 310.442 RON | 350.402 RON | 434.373 RON | 525.425 RON | 617.608 RON | 690.215 RON | 769.561 RON | 863.118 RON | 862.459 RON | 873.741 RON | 914.993 RON | 937.485 RON | 993.680 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 |
|---|